Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mi alapján választotok...

Ti mi alapján választotok fodrászt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Akciók alapján?Esetleg ha hallotok egy ismerősötöktől róla kipróbáljátok?Vagy csak bementek az első közeleső fodrászatba?"Puccos" modern szalonba mentek inkább vagy egy hétköznapi fodrászatba?

Mennyit fizetnétek(reálisan) egy hajvágásért?



2012. nov. 26. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Régebben ugye odajártam, ahova anyukám, hiszen kisebb gyerekként mit érdekelt engem, hogy ki vágja le a hajamat. :D

Aztán besokalltam, amikor kb. 4 éve megbeszéltük, hogy mikorra menjek, és felhív, hogy hát mégse menjek még, nem úgy halad, ahogy kellene. A dolog szépsége annyi, hogy nekem csak egyszerű göndör frizura kellett volna, szalagavatóra mentem. Mivel kb. 3 órával később kezdett el, mint megbeszéltük, később is végeztem, így éppen hogy odaértem a szalagavatóra.

Na, akkor döntöttük el, hogy fodrászt váltunk.


Egyik ismerősöm ajánlott egy fodrászt - és mivel ennek az ismerősömnek mindig nagyon jó frizurája van, kipróbáltuk.

Egy fiatal nőhöz járunk, nagyon ügyesen dolgozik és gyorsan is. Ráadásul nagyon nyitott, kedves, így tényleg élmény elmenni hozzá. Ami a mai világban nem elhanyagolható, nem is túl drága. Nekem lapocka alá érő hajam van és 2500 Ft-t szoktam fizetni, ebben van a mosás, balzsamozás, vágás, ritkítás, szárítás, vasalás.


Nem tervezem lecserélni a jelenlegi fodrászomat, mert minden szempontból ideális.

17/L

2012. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Komolyan nem értem miért fizetnek mások fodrásznak.

Gondolom ollót mindenki tud használni már 10 éves kor felett. Így le tudja vágni a haját is magának.

A hajfestés meg még könnyebb dolog.

Így én havonta 500 ft-ból megoldom ezeket otthon magamnak. Kell a francnak fodrász...

2012. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod, utolsó, valaki nem kockáztat, és inkább prifval csinálja. Mivel a fodrász ezt tanulta, ugyebár..
2012. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*profival
2012. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy jó barátnőm fodrász kiskorom óta ismerem, így hozzá járok ingyen.
2012. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. köszönöm!:)

haját otthonvágó egyén...gratulálok:DDD

2012. nov. 26. 22:40
 7/8 anonim válasza:
Nekem egy pasi fodrászom van akit egy ismerosom mutatott es nagyon szepen dolgozott. Egy kicsit lassab volt mint a regi de szebben megcsinalya a hajamat! O vele csak az a baj h eleg draga mer 7500ft vagas+mosas! Ja es vagni is csak 1cm kell egyenesre mer lapockaog ero hajam van es nincs benne se lepcso se nincs megtepve!
2012. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8. osztályos voltam, amikor találomra elmentem a legközelebbi fodrászhoz, hogy csinálja meg a hajam a ballagásra. Nagyon jól sikerült, amit csinált!

Aztán elmentem vágatni, ha már mondom voltam ott, ugyanoda megyek. És most 24 éves vagyok, kb. 10 éve hozzá járok!:)

Egyetlen egyszer nem voltam másnál 8.-os korom óta, annyira jól csinálja!

Igaz, kicsit drágán (5.000 ft. egy vágás, fél-3/4 óra alatt kész vagyok mosással, szárítással együtt), de profi!Az eszközök, a termékek, és maga a fodrász is profi!(Hajas Lászlóval is jár versenyekre:))

A hosszú hajam megéri nekem az évi 2*5.000 ft.-ot (félévente járok vágatni, és ez elég is, mert annyi jó a hajam állapot utána hónapokig).

Szóval nekem véletlenszerűen sikerült találnom egy nagyon-nagyon jó fodrászt!Modern szalon, kicsit drágállom, de 10 évig mindig úgy jövök el onnan, hogy tökéletes a hajam állapot,kinézete!És nem csak vágás után 3 napig, hanem utána 4-5 hónapig.Ollói 100.000-es nagyságrendűek, így a hajvégeket szuperül vágja és gyönyörű lesz!Utána már elég az itthoni drogáriás ápolás neki, és nagyon szép!


L

2012. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!