Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom jobb oldalán tele...

Az arcom jobb oldalán tele vagyok piros nagy pattanásokkal, de máshol nem, csak a jobb oldalon, ez lehet szervi probléma, vagy valami más? Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem régen a homlokomon volt de nem gyűlt meg pattanásnak csak piros gumók voltak és fájtak. Ha elmész dokihoz és a Sotret A-vitamint írja fel be ne szedd. Én attól lettem beteg. Azóta pajzsmirigy alulműködésem van.
2012. nov. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ööö, régen nekem is volt ilyen, aztán elmúlt. A jobb azt hiszem az érzelmi oldal. Nem ért valami nagy csalódás mostanában? Amúgy lehet petefészek vagy valami, sőt ami igen valószínű, hogy fogászati probléma, pl azon az oldalon begyulladt a fogad vagy a mandulád vacakol. Én először erre tippelnék.
2012. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és neked jobbulást kívánok !!
2012. nov. 27. 10:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a hormonok befolyásolják. Isotrexint kaptam hasonlóra, azzal kellett kenne, de lehet, hogy neked mást ad a bőrgyógyász. El kell menni és megmutatni neki.
2012. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azon az oldalon fekszel? Mert akkor irritálhatja a párnahuzat is pl.
2012. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha azon az oldalon fekszel akkor lehet a párna anyaga, mosószer miatt, vagy ha nem mosod elég gyakran.
2012. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egy oldali pattanásokat , tényleg mindig a párna okozza. Gyakran cseréld a párna huzatot és próbálj meg a másik oldalon is aludni. több vendégemnek sikerült már átszokni hogy ne csak egy oldalon aludjon, és javult is a bőrük.
2012. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igazából ne tudom, mert mind kettő oldalon szoktam aludni, így nem tudom mi lehet az oka
2012. nov. 27. 22:06
 9/10 anonim válasza:
Nem lehet az hogy a jobb oldalad támasztod a tenyereddel, pl suliba tartod a fejed és a jobb oldaladon mert akkor a kezed az oka a sok szennyeződés!
2012. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem szoktam támasztani az arcomat :)

Fogalmam sincs, mitől lehet, el fogok menni egy belgyógyászhoz, hátha valami belső probléma van :S

2012. dec. 14. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!