Feketéből szőke?

Figyelt kérdés

1-2 éve még szőke volt a hajam, de nagyon elroncsolódott tőle.. (pluszba még vasaltam is - muszáj mert, akkor nagyon csúnya szöszös a hajam -) Aztán átváltottam barnára, majd feketére. Most jelenleg is fekete hajam van. (65 cm-es póthajjal).

Feketéből lehet még egyáltalán szőke hajam valaha?


Lenövesztéses ötlet nem nagyon tetszik, mert nagyon igénytelennek tartom. :-S Egyébként a saját hajszínem barna.


2012. nov. 27. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Leszívatod két hetente és szőke lesz vagy 3-4 alkalom után, attól függ milyen árnyalatra akarod. Ez is eltart egy ideig, közbe elég igénytelenül fog kinézni és tönkremegy tőle a hajad, kb a felét biztos le kell majd vágni, de jobb megoldás nincs.
2012. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én feketéből több mint fél év múltán lettem szőke és majdnem az egész hajam letört, ráadásul nem is tetszett magamon... Szerintem nem ér annyit, inkább barnítsd ki aztán később fokozatosan szőkítsd, nagyon sok idő lesz, de ez a legjobb megoldás.
2012. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!