Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkített haj mindenképp...

A szőkített haj mindenképp szétroncsolódik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van kérdés már ezzel kapcsolatban, át is olvasgattam amit találtam, de gondoltam én is utánaérdeklődök kicsit a dolgoknak. :D A saját hajam sötétszőke szóval nem annyira lenne drasztikus váltás. Szóval a lényeg, hogy megfelelő ápolás mellett is tönkremegy a haj a szőkítéstél? :(

2012. nov. 27. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp roncsolódik valamennyire...
2012. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jó szakember csinálja, akkor nem, én évek óta szőkítem és melíroztatom és nem kell különleges ápolás se, semmi baja a hajamnak.
2012. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második: Nem tudom elhinni! Pedig már több helyen is olvastam, na de lehet mindenhol a te kommented olvastam :D De akkor is, hogy lehet, hogy a hidrogén nem károsítja a hajat?
2012. nov. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit és ahogy bekeveri az oldatot és utána, lemosás után még rak rá egy színrögzítőt és egy extra ápoló folyadékot, aminek olyan a szaga,.mint mikor régen dauerolták a hajat, annyira erős.Mindig, 5 percenként nézi ,hogy hogy áll a szőkítés és figyel rá.Soha nem balzsamozom otthon se,mert elfelejtem, csak megmosom és szárítom és se nem töredezik, se nem száraz, pedig vékonyszálú.Szóval semmi baja.:-)
2012. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2., akkor szerintem te a szerencsés kivételek táborába tartozol! :)

Én viszont végül a saját színemnél maradtam, egyrészt a roncsolódás miatt, másrészt meg ha egyszer ilyen a hajam, akkor ilyen, jobb ha elfogadom, nem rossz ez. :)

2012. dec. 1. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!