Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi praktikát ismertek...

Milyen házi praktikát ismertek száraz, festett hajra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj hajpakolásokat mindenképp.. én a Serical Latte hajpakolást ajánlom, nagyon sokat segített a hajamon (majdnem ezüst, kell neki az ápolás rendesen). Ja meg Balea selyemfényű hajmaszk, DM-ben tudsz venni. Az elsőt fodrászkellékesben :) Vagy ha házilag szeretnél, akkor tojássárgája+olívaolaj, vagy tojássárgája+méz.
2012. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem nem festett a hajam de szerintem ez a pakolás jó lesz neked is :)na szal. én így szoktam: olívaolaj,egy tojássárgája,ricinus olaj, egy kis méz meg kókuszolaj/zsír (hozzátenném nem szűz,igaz a szűz jobb lenne viszont ez van itthon és azért rosszabb nem lesz tőle :) na ezt berakod egy picit a mikróba hogy elolvadjon minden, utána egy hajfestő ecsettel felviszed a hajadra és rajtahagyod 2-3 órát.:) remélem segítettem
2012. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!!:-)
2012. nov. 27. 20:33
 4/4 mmano88 ***** válasza:

Pont ma olvastam: :)

[link]

2012. nov. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!