Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkés barna haj gyakoribb,...

A szőkés barna haj gyakoribb, mint a barna?

Figyelt kérdés
És a másik: Tényleg igaz, hogy minden eredeti vörös hajú ember szeplős?
2012. nov. 29. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A világ egészét tekintve asszem a fekete haj a leggyakoribb (japán, kína, afrika, Dél-Amerika miatt) illetve a vörös a legritkább (és az majdnem mind Skót-Ír-Norvég).


"Szípszűke" meg "bárnásszűke" ember kevesebb van, mint mi igazi barnahajú magyarok.


Elméletileg mind szeplősek... "vörhenyesek" nem?


Bár vannak akik megússzák, mert mondjuk az anyjuk vöröshajú az apjuk meg mittomén csak egy random görög. És lehet vörös haja szeplő nélkül is.

Bár a vörösöknek ált. zöld szeme is van.

2012. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nem tudom, én is szőkés barna hajú vagyok és eddig (én legalább is) úgy vettem észre, hogy a velem szembejövő lányok döntő többsége inkább szőkés barnás hajú. És ezért furcsálltam, mert elvileg ugye Mo.-on a barna haj a gyakoribb :D

És igen, erre gondoltam, hogy azért csak van olyan természetes vörös hajú ember, aki nem szeplős.

2012. nov. 29. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:

A sötétbarna a leggyakoribb hajszín ha az egész világot nézzük.

És nem minden vörös hajú ember szeplős. (és nem minden szeplős ember vörös:D) Vannak eredeti vörösek barna bőrrel, szemmel is például, rajtuk általában nincs szeplő.

A szőkésbarna és szőke haj észak-Európában gyakori.

2012. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!