Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fogamzásgátlót szedjek?

Milyen fogamzásgátlót szedjek?

Figyelt kérdés
Már hosszú évek óta nagyon gyulladt a hátamon a bőr. Nem használt rá semmi amit a bőrgyógyász felírt, így eljött az ideje a fogamzásgátlónak. Sok rosszat hallottam róla és nem szeretnék meghízni, valamint a fejfájás sem hiányzik, úgyhogy olyan fogamzásgátlót keresek ami garantáltan nem okoz mellékhatásokat. Remélem valaki tud segíteni. :)
2012. nov. 29. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Ezt a nőgyógyász írja fel a vérvétel eredményei alapján, nem a páciens dönt. A mai fogamzásgátlóknak már nem nagyon van mellékhatásuk, persze vannak kivételek...
2012. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
majd a nőgyógyász eldönti.
2012. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet a nőgyógyász javasol. Ő fog tudni segíteni ebben, mi sajnos a legnagyobb jószándék mellett sem.
2012. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan gyógyszer nincs, aminek nincs mellékhatása, erre senki nem vállal garanciát.

Majd az orvos eldönti milyen bogyót ad neked. Én 5 éve szedek fogamzásgátlót, csak az utóbbi egy évben híztam 7 kilót (így vagyok most 62), de ez is azért, mert kicsit elhagytam magam, és összevissza eszem. Az orvosnál én is rákérdeztem: a legtöbb bogyesz csinál egy kis étvágyat, de kis odafigyeléssel a hízás is kizárható.

2012. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy senkinél nincs mellékhatás. Lehet neked nincs de másnak épp elsz tőle vagy épp fordítva. ez majd akkor derül ki ha már szeded. Hány éves vagy? Endokrinológusnál is voltál vagy csak bőrgyógyásznál? Legtöbbször hormonális oka van. Ilyen esteben még többe tárthat is a fogyamzásgátló, már nem a hátadnak hanem a hormon rendszerednek. Nekem pl nem lett szebb az arcom a gyógyszertől. viszont késöbb kiderül egy hormon betegség amióta az javul szép lett a bőröm is. Egyébként szedj cinket az nagyon jó pattanásokra.
2012. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak hogy tisztázzuk: Az orvos sem tudhatja előre, hogy neked mi bajod lesz tőle, akkor sem, ha előtte megvizsgált.Ugyanis a vérképedből sem fog látszódni, hogy a te szervezeted hogy reagál rá.

És mindenkinek más jön be. Attól, hogy vkinek az egyik bevált, lehet, hogy nálad az összes mellékhatás kijön.


Viszont én annyira nem ajánlom a pattanások eltüntetésére a tablettát. Addig segíthet, míg szeded, de utána jó eséllyel még háromszor annyi pattanásod lesz, mint most.

2012. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!