Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövidből hosszú körömágyak....

.anna. kérdése:

Rövidből hosszú körömágyak. Lehetséges még?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sokat rágtam a körmöm, ami igen rövid kicsi és széles körömágyakat eredményezett. Már legalább 1,5 éve leszoktam és teljesen egészséges, de nagyon lassan nő és még mindig kicsik a körömágyaim. Lehetéges még hogy arányos legyen még akörömágyam? Tehát hogy a rózsaszín része a körömnek elérjen majdnem az ujjam végéig és csak utána kezdődjön a fehér része? És ha igen akkor meddig kell várni és hogyan?Meg kell növesztenem a fehér részt és várni h lenőjön? Amúgy körömerősítésre festem körömerősítővel (Herome nail hardener extra strong)

2012. dec. 2. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet, hogy sosem lesz olyan a körmöd, amilyennek elképzeled, mert egyszerűen nem olyat örököltél. én 14 éves koromig csontig rágtam a körmöm, és amikor abbahagytam, 1 éven belül tök szépek lettek, most pedig 15-17 mm-es a körömágyam hossza, és nem széles. de én ezt örököltem.

ha mélyen ülő a körömágyad, és rövid, picit lehet rajta javítani, hosszú műkörömhordással, de sokat ne várj.

2012. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. dec. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!