Mmano88 kérdése:

Colour B4 segítség?

Figyelt kérdés
Az eredetileg barna hajam már egy ideje sötétebb szőkére festem, ma viszont vöröset festettem rá, és nagyon nem tetszik. Ez a colour B4 színeltávolító segítene? Mindegy milyen színű lesz a hajam, csak ne ilyen legyen! :) Milyen lehet tőle a hajam? Valakinek valami tapasztalat?

2012. dec. 6. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Még friss a festés, szóval most a leghatásosabb a hajfesték eltávolító cucc, a vöröstől a legnehezebb megszabadulni, szóval készülj fel, hogy nem biztos hogy teljesen kihozza.
2012. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, már volt korábban vörös hajam, tudom hogy nehéz tőle megszabadulni, azért is próbálom most ki ezt a kicsit drasztikusabb módszert. :)

Azt egyébként nem is bánnám ha látszana benne egy kicsit a vörös. :)

2012. dec. 6. 22:48
 3/4 A kérdező kommentje:

Update:

Gyönyörűen kiszedte a vöröset belőle, pont olyan lett a hajam, mint amilyen tegnap volt. :))

2012. dec. 7. 00:06
 4/4 anonim válasza:
köszönöööm! te vagy a reményem. ugyan így jártam ahogy te. :D és borzasztó érzés ez a drasztikus változás. nagyon örülök hogy neked segített, most rohanok is a boltba és megveszem
2014. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!