Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növeszthetném gyorsabba...

Hogyan növeszthetném gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
Elkezdtem növeszteni a hajamat eddig nagyon rövid volt. Van valami módja, hogy gyorsabban növesszem? Kenőcsök meg ilyesmik csak akkor érdekelnek ha nem drágák és könnyen be lehet őket szerezni. Főként az érdekelne, hogy mivel egészítsem ki az étkezésem. Esetleg még az a haj masszírozás vagy micsoda :D azt leírnátok, hogy hogyan kell?

2012. dec. 9. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Főként vitamindús gyümölcsöket és zöldségeket fogyassz, mint pl. alma, banán, citrusfélék, sütőtök ( még szezonális is :) ) saláták, uborka, répa, stb. Az ásványi anyagokat olajos magvakból lehet a legkönnyebben megszerezni, a tökmagban, mandulában, mogyoróban nagyon sok található. Ez a belső táplálás. Kívülről meleg olajos pakolással táplálhatod / erősítheted a hajad, pl. ricinusolaj, kókuszolaj, argánolaj, jojoba olaj. Némely illóolaj is segít, a rozmaring és a levendula pl. megakadályozza a hajhullást, a teafa pedig gomba- és baktériumölő hatású, nagyon jó zsíros hajra. Érdemes elhagyni a SLS, SLES, szilikon vegyületeket tartalmazó samponokat, mivel ezek szárítják a hajat és töredezetté teszik. Naponta 10 perc fejbőrmasszázs is jót tesz, élénkíti a vérkeringést. Lehet természetes vaddisznósörte kefével is kefélni a hajat, annak is vérkeringés fokozó hatása van és még fényes is lesz tőle a haj. Ha szeretnéd, privátban adok neked linkeket ahol részletesebben ki vannak fejtve a praktikák. :)
2012. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :D igen az jó lenne :)
2012. dec. 9. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
én is a ricinusolajat tudom ajánlani =) 250 Ft- ért veszek 50 grammot a patikában =) és ez másfél-2 hétre elég =)
2012. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem a haj növesztést, blogot is fogok/írok róla ha érdekel kövess nyomon [link] :)

Amúgy a ricinus olajról már én is hallottam szerintem próbáld meg ( most én is úgy csücsülök a gép előtt hogy ricinusos a hajam :) )

2012. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!