Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » VÉLEMÉNY Skinoren arckrémről...

VÉLEMÉNY Skinoren arckrémről (+ zynerit + sudocrem)? FONTOS

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla??

Kozmetikusom ajánlotta hogy eltünteti a pattanásaimat meg hogy milyen jó, de ugye receptre van, ezért elmentem az orvosomhoz hogy irja fel..ő viszont mondta hogy felirja, de nem igen ajánlja mert hogy sok embernek kipirosodik tőle az arca.. SZERINTETEK??

Még a zynerit-et és sudocrem-et irta fel..ezekről is mondhatnátok tapasztalatokat!! :)) Egyedül a zynerit-et próbáltam ki, de még csak pár napja.

KÖSZÖNÖM!!


2012. dec. 10. 16:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és sajnos elég pattanásos vagyok, UTÁLOM
2012. dec. 10. 16:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem semmit az ég világon nem használt a skinoren. De tényleg semmit nem használ.Nem volt rosszabb meg nem pirosodott az arcom de olyan mintha nem csináltam volna semmit vele. A zynerit csak a gyulladást húzza le a pattikról de utána ugyanúgy termelődnek újra. A sudocreamet nem ismerem a másik kettőt tapasztaltam.
2012. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!