Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szedek vitaminokat (kapszul...

Ha szedek vitaminokat (kapszula), amelyek erősítik a hajat, bőrt és körmöt, akkor a vitamin hatására gyorsabban fog növekedni a hajam, vagy csak erősödni fog?

Figyelt kérdés

A vitaminokat pár napja szedem, mert hull a hajam, és remélem, hogy segíteni fog! :S


De viszont hosszú hajam van, és még szeretném, ha nőne picit, ezért érdekelne, hogy ez a vitamin segít a növekedésben is, vagy csak simán erősíti? (Ha csak erősíti/erősítené már az is jó lenne...)


Valamint van valamilyen mód arra, hogy gyorsabban nőjön a hajam, de ne károsodjon?


Köszönöm a tippeket, válaszokar előre is!

15/F


2009. aug. 20. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én gyógynövényes sampont, balzsamot meg hajszeszt használok és 2 hónap után már látható volt hogy elkezdett gyorsabban nőni.

A vitaminok inkább csak erősítik ami meg még erős talán arra növesztő hatással vannak, de azt hallottam ha valaki hajnövesztős gyógyszereket szed attól a testén lévő szőr is gyorsabban nő, de ezt csak hallottam egyáltalán nem biztos, azért nézz utána!

2009. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
igen igaza van az előttem szólónak. ezek a vitaminok mint pl. a Revalid kapszula nem csak a hajadat erősíti meg, hanem a többi szőrzetet is, hisz a hajunk is az.. :) ez persze nem azt jelenti h nem jó. ezek a vitaminok szerintem inkább dúsítanak..
2009. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uhh. :|

Revalidot szedek, de nem szeretném, hogy a többi szörzetem is erősödjön! :D Nah akkor csak reménykedni tudok. :P


Amúgy a Revalidot mennyi ideig kell szedni, mert a gyógyszertáros szerint 1 hónap, a tájékoztatóban 3 hónapoot ír?...


Köszi a válaszokat!

2009. aug. 21. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!