Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos fehér bőrhöz és ilyen...

Világos fehér bőrhöz és ilyen kék szemhez jól állna a szőke haj?

Figyelt kérdés

Igazából szőke az eredeti hajszínem,de egy idő után bebarnult a hajam,de mostanában gondolkodtam,hogy befestettem szőkére a hajam! Ehhez a kék szemhez mennyire illene a szőke haj? Nincs annyira fehér bőröm!


[link]


2012. dec. 10. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor most fehér, vagy micsoda?

Szerintem a természetes hajszíned jobb, a festés amúgy is roncsolja a hajat.

2012. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most sötétbarna a hajam.:)
2012. dec. 10. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól állna. És tökre olyan skandináv szerű lennél :)
2012. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért lennék az?:)
2012. dec. 10. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem arra gondoltam.

Először azt írtad világos fehér bőrhöz, utána azt, hogy nem annyira fehér, vagy ez azt jelenti, hogy világos, de azért nem teljesen hófehér?

2012. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, jól állna biztosan, bár túl világos szőke ne legyen mert a lenövés nagyon csúnya tud lenni.
2012. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
23:24! Igen jól érted,hogy hogy világos, de azért nem teljesen hófehér a bőröm! :D
2012. dec. 10. 23:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Szőke meg szőke között is van különbség. Egy rosszul megválasztott árnyalat sápasztana, de a szép skandináv szőke (amit festéssel nagyon nehéz elérni és fenntartani) nem állhat rosszul. Konzultálj egy jó fodrásszal, aki megfelelő árnyalatot fest neked.
2012. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is fehér bőrű vagyok és kék szemű...:)az eredeti hajszínem nekem is szőke...és gondoltam befestetem hamvas szőkére...egy évig festett szőke voltam, mindenki azt mondta rá, hogy jól áll meg minden... annyira, de annyira szép hajam van, hogy aki meglátja csak dicséri és ez halál komoly...de a szőke nagyon roncsolja ám a hajat...meguntam a szőkét és most nem olyan rég befestettettem a hajam csokibarnára és mindenki szerint nagyon dögös nagyon sexy nagyon különleges :) Még a fiúk is sokkal jobban hajtanak rám, a szőke nagyon tönkre tudja vágni az ember haját főleg, ha szivatva van, én azt mondom maradj barna, mondjuk én nem bántam meg, hogy a szép szőke hajamből csokibarna lett, mert tényleg nagyon dögös :) és egy kék szemű barna hajú lány sokkal különlegesebb, mint egy kék szemű szőke hajú, abból már túl sok van :P szerintem az a legdögösebb, ha valakinek kék szeme sötétbarna haja van és fehér bőre, de jól gondold meg a választásodat, nehogy elrontsd a hajad :) remélem segítettem, jó hajfestést! :)
2012. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát már három éve sötétbarna a hajam inkább fekete de nő le a festék,és kicsit unom már ezt a szint..Gondolkozok rajta eleget:)
2012. dec. 11. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!