Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen terméket ajánlotok?...

Milyen terméket ajánlotok? Világosbarna hajamat 5 hónapja festettem be palette mousse color 388-as árnyalatú tartós hajfestékével.

Figyelt kérdés
Mostanra eléggé lenőtt ( kb 5 cm). Szeretném újra befesteni, akár színezővel akár tartós festékkel valami középbarna inkább világosabb színre. Olyan terméket keresek ami szinte biztosan befedi és olyan színt ad a hajamnak amilyen a dobozra is rá van írja.

2012. dec. 26. 01:23
 1/7 A kérdező kommentje:

nagyjából ilyen színű festéket kereseke.nem tudom az árnyalat pontos nevét.

[link]


[link]

2012. dec. 26. 01:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan színt sose kapsz, ami a dobozon van. Amúgy én a L'Oreal Sublime Mousse hajfestékét használom egy ideje,nem roncsol és szép színei vannak, ráadásul a hajam is nagyon jó illatú tőle. Én az 50 árnyalatot vettem, ami nekem 1 hónap alatt középbarnára fakult, amilyen a dobozon is, sőt nem is kellett egy hónap. :)
2012. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha normális festéket/színezőt akarsz akkor fodrászkellékesben vegyél mondjuk Lisap, Alfaparf, Kallos is jó fajta. A drogériás festékek nem minőségiek, a dobozon meg szerkesztett hajszínek vannak, olyan sose lesz a valóságban. Ha hajfestéket választasz akkor a tincseket kell nézni, ami a színskálában van... abból kiválasztani. Persze alaphajszíntől is függ hogy milyen lesz az eredmény.
2012. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehogy Kallos-t vegyél.... Az a hajfesték borzalom. Amúgy meg a fodrászkellékes sem jókat árul. Az is megszerkesztett szín. Mi többször vettünk, anyunak évekig én festettem régebben a haját fodrászkellékes hajfestékkel. Nem egyszer lett a szőke vagy a barna helyett zöld vagy fos színű a színeredmény, de olyan, hogy csak néztünk. Úgyhogy azok sem megbízhatóak. És pedig egy nagyon jó márkákat vettünk. Te tudod milyent használsz. :)
2012. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket! azt hiszem kipróbálom a loreal sublime mousse 60-t. remélem nem lesz nagy színeltérés a lenőtt rész a befestett rész között. majd meglátom:)
2012. dec. 26. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Először kicsit sötét lesz. Amúgy meg először a lenőtt részre tedd rá és úgy haladj a töve felé...úgy nem lesz olyan színeltérés. :)
2012. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
befestettem. a vörös részt nem fogta be, csak egy picit "barnította". a lenőtt vagyis a saját hajamat viszont beszínezte. jobb így egy kicsivel, de hát nem az a amire vágytam. legközelebb talán inkább fodrásszal próbálkozom:) köszönöm a tanácsokat!:)
2012. dec. 27. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!