Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 25 éves fiú vagyok és nagyon...

25 éves fiú vagyok és nagyon ráncos a homlokom. Dohányoztam 9 évig, már leszoktam. Szarkalábak is kialakultak, illetve az orrom és a szám körül is kezd ráncosodni a bőröm. Létezik valamilyen módszer ez ellen?

Figyelt kérdés
Bár azt vettem észre,hogy 3 hónap alatt lényegesen szebbé vált az arcbőröm, de mivel sokat ráncolom a szemöldökömet, nagyon beráncosodott a homlokom és a szemöldökön közti rész.Ez pedig rádob néhány évet a koromra.Létezik valamilyen módszer hogy ezt eltűntessem?Nagyon undorító és nem akarok 25 évesen negyvennek kinézni.
2012. dec. 30. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidratáld!!Vízhiányossá vált ezért jobban látszanak a ráncok.A bevésődött,mimikai ráncok maradnak,de a többi kisebb eltűnik.Mellesleg ne ráncold a homlokod!
2012. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Hát ezzel sikerült elvenned a kedvem az élettől viszont ha ez így van elkell fogadnom.Enyhíteni sem lehetne rajtuk?Valami lehámlasztásról olvastam.Feltölteni valahogy?
2012. dec. 30. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Bp-en van olyan kezelés ami eltünteti, csökkenti a ráncokat illetve az öreg bőrt(bőrgyógyász,kozmetikus rendelőben ami pl Az én is szép vagyok műsorban van). Rengeteg folyadékot igyál és használj öreg bőrre való krémet, maszkot, hidratálót. Illetve sportolj valamit. Megfelelő mennyiségű alvás is segíthet. Másik fiatalosabb frizura is segíthet a fiatalosabb megjelenésben.
2012. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kozmetikában van kifejezetten hidratáló,feltöltő kezelés,kozmetikus vagyok!Nem azt írtam,hogy itt a vége,csak azt,hogy ne hagyd hidratálás nélkül.Sőt rengeteg pakolás létezik otthoni használatra is.
2012. dec. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem kimondottan a dohányzástól van, ez főleg genetika. Van, aki előbb ráncosodik, van aki később. Én is dohányoztam jó 10 évig, mégse öregszik a bőröm, pedig én már 28 éves vagyok. A szemem alatt jönnek finom, alig látható szarkalábak, de ezek már régóta megvannak. Férfiaknál egyáltalán nem olyan vészes a ráncosodás amúgy, kifejezetten sármossá tehet.


28 N

2013. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor neked rohadtul jó a génállományod.A legtöbb dohányosnak-akit ismerek- megfigyelésem szerint elhasznált,kókadt,sápadt száraz és élettelen a bőre korai cigis ráncokkal.Ja és nem akarok még sármos lenni te jó ég még csak most voltam gyerek.
2013. jan. 5. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!