Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettük a hajamat szőkére,...

Szintia0120 kérdése:

Befestettük a hajamat szőkére, szőkítóport is használtunk de sárga lett a hajam.4 nap telt el és mindenki csúfolt a sárga hajam miatt, ezért úgy döntöttünk befessük barnára. Nem hullana ki a hajam, ha 4 nap után befestenénk?

Figyelt kérdés
Még meg se mostam azóta a hajam. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 30. 17:00
 1/10 anonim válasza:

"ezért úgy döntöttünk befessük barnára"


Jobb ha fodrásznak mutatod meg.

2012. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom.... A hajfesték alapból kinyírja a hajadat bármennyire is modernebb meg kevésbé károsítja ugyanolyan szemét mint ami régen volt, főleg ha ennyiszer fested be elfognak halni a hajszálaid aztán majd nézhetsz. Barátnőm is így járt nyakig érő haja volt mert annyira elhalt a szép hosszú haja a sok festéktől, melírtől hogy a fodrásza javasolta hogy inkább csapjanak le belőle mert nem fog rendesen lenőni, így is még maradt neki 10-15 centi ami még elhalt töredezett hajból áll, de már lassan azt is lecsapja és akkor kb vállig érő haja lesz. El nem tudod képzelni hogy átkozta a hajfestéket soha többé nem festeti be a haját. Te is így gondolkozz ezek után, ez egy jó lecke volt neked hogy így elkapkodtátok, fodrásszal kellett volna megcsináltatnod mert lehet az az egy festés ameddig megnem bánod belefért volna.
2012. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
létezik már ammóniamentes szőkítő is, legközelebb azzal próbálkozz. Befestheted most a hajadat barnára, igen.
2012. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 titak válasza:
Nekem jobban tetszene a mozdony-szőke
2012. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem gyönyörű ibolya vörös hajam volt, de barátnőm tanácsára befestettük barnára... nagyon szar lett, úgyhogy másnak visszafestettük anyummal ugyan olyan ibolya vörösre.. sötétebb lett, de így is nagyon szeretem..semmi komolyabb baja nem lesz szerintem, de azt tudd, hogy havonta kell majd befestened a hajad mert a szőke minden festéket ledob..
2012. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*másnap
2012. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mmano88 ***** válasza:

Nem lesz baja, az enyém is kibírt már sokmindent. :)

Egyszer-kétszer belefér szerintem..

2012. dec. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem mire szőke lett a hajam természetes vöröses barnából kétszer kellett leszivatni + festeni. Had ne mondjam a hajam szétégett, derékig érő hajból lett vállig érő mert úgy voltam vele, hogy inkább legyen rövid és "egészséges" kinézetű... Fontos, hogy szőkét hamuszőkét vagy ezüstös szőkét vásárolj, attól nem lesz sárga. Emellett nagyon ajánlják (bár én nem próbáltam) a hamvasító samponokat.

Én a helyedben ennyi "szenvedés" után biztos nem festeném vissza barnára, mert akkor hiába volt az egész..de te érzed :)

2012. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogy én ezt a procedúrát 2x is megismételtem, ugyanis először természetes hajszínből lettem szőke, majd egy év múlva feketére festettem és abból lettem szőke!!

Immár 2éve ilyen színű és ezzel festem: [link]

2012. dec. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szilvia36 válasza:
Elsőre olyan szőke lettél, mint a dobozon?
2013. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!