Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor felébredek és tükörbe...

Mikor felébredek és tükörbe nézek szép sima az arcom, nem piros/nem látszódnak annyira a pattanás utáni piros foltok, viszont közvetlenül utána kb.10 percel már piros és nem is sima! Miért?

Figyelt kérdés
15/L

2012. dec. 31. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok, engem is érdekelnének a válaszok.
2012. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálam is pont így van. én sem tudom az okát...
2012. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
mert amikor először tükörbe nézel, még nem látsz rendesen a csipától.
2012. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva van, reggel felkelve olyan a fejem, mint egy bányarém... :D aztán mire morogva, és szörnyűlködve megiszom a kávét, hihetetlen, de kisímul.

Am nagyon nehezen kelek ki az ágyból, kész tortúra... aztán ahogy összeszedem magam valamicskét, rendbe jön a fejem. :D

2013. jan. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, erre énis kíváncsi vagyok..:D
2013. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Alváskor regenerálódik a szervezet, alvás közben felpüffed és kisimul a bőr, újratöltődik. Mihelyst felkelsz ez a folyamat abba marad és már a külső ingerekre kell hogy koncentráljon a szervezet(nem a belső regenerálódásra).

Vagyis "leapad a kisimult pofikánk"! :(

Én is megfigyeltem és én erre jutottam.

2013. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
köszönjük a tudományos választ!:)
2013. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én mindig vékonynak látom magam amikor felkelek...ami szerintem azért van mert reggel nem eszek:D

de a te esetedben azért mert kipihent a bőröd..és friss:)

2013. okt. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!