Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz és pattanásos bőr...

Száraz és pattanásos bőr egyszerre? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Himalaya Herbals arclemosó habot használok csak este, ezután általában bekenem körömvirág krémmel és szedek bio sörélesztőt.Havonta a kozmetikus alaposan kitisztítja az arcomat. A homlokomon, főleg a hajam tövénél elég sok gyulladt pattanás van, de eközben pedig az orrom hámlik, úgy kiszárad. Havonta(vagy mikor hogy jut eszembe) házi arcpakolást teszek fel. Mit javasolnátok erre?

2013. jan. 1. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 17/L
2013. jan. 1. 19:28
 2/6 anonim válasza:
az orrodra kenhetsz nivea krémet este és reggel lemosod,hogy ne legyen zsíros a bőröd,nekem ez használ,remélem tudtam ségíteni
2013. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, már a Nivea krémek összetevőivel nem vagyok túl jóban..
2013. jan. 4. 12:30
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Próbáld ki szerintem a sheavaj-as kozmetikumokat! Nagyon jól hidratál! Nekem bevált! :)

2013. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A shea vaj az zsírosít, nem?
2013. jan. 9. 20:24
 6/6 Brigitta Kovács válasza:
A PHYSIOGELT nagyon tudom ajánlani.Hidratál, de nem okoz pattanásokat, tehát nyugodtan alkalmazhatod ott is ahol pattanásod van és ott is ahol száraz a bőröd. Ráadásul ez olyan összetételű krém, ami nem mosódik le egy kis szappantól:)így hidratált marad a bőröd hosszú időn át!
2013. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!