Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ezekkel a...

Mit csináljak ezekkel a pöttyökkel?

Figyelt kérdés
A lábam tele van pöttyökkel, olyan pattanás szerű de bőrszínű nem piros vagy gyulladt vagy valami és néha kijön belőlük olyan fehér kemény-szilárd "váladék". Régebben csak a combom első részén voltak azok nagyon szépen eltűntek pedig már jó pár éve szenvedtem velük... Most hátra költöztek és a kedvenc helyük a combfeszítő izmokon van... És a vádlim felső-külső felén. Bőr-radíroztam sokat őket a régi "lakhelyükön" :D és el is tűntek de miért költöztek el máshova? Miért nem tűnnek már el? Egészségesen étkezem, sok zöldség víz tea stb. Sportolok, de nem vagyok épp egy nádszálvékony teremtés de azért kövér sem. 160 cm és 50 kg vagyok. Megköszönném a tanácsaitokat! 17/L

2013. jan. 8. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Benövekedett szőrszál
2013. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is, vagy harisnya/farmer is csinál ilyeneket. Zuhanyzás közben valamivel dörgöld át. De hátul a combod epilálod? vagy a nadrág dörgöli le? Lehet, hogy a combod elején már kikopott a szőr, azért tűntek el a pöttyök.
2013. jan. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem hordok farmert de minden nap harisnyát. Egyenruha. És nem epilálom.
2013. jan. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!