Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk nektek mi a véleményetek?...

Fiúk nektek mi a véleményetek? Szerintetek ha egy lánynak nagyon rövid haja van akkor fiús vagy épp ellenkezőleg merész, vagány és jól néz ki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen, ha az egész feje, 5mm-es-re van vágva, akkor fiús és nem nőies számomra, elég ha az én hajam 2mm

Van most ez az oldalt felnyírt haj, az tetszik rajtatok mert jól is néz ki, meg kevesen szánják rá magukat, mindemellett még megmarad a nőies vonala is a viselőjének

20/F

2013. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én eleve a hosszú haj híve vagyok, számomra a rövid haj fiúsnak hat legyen az akárhány mm-es.
2013. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Középhosszú legyen. Ne legyen 6 méteres meg ne legyen Jean Cluede Van Damme haja, ha nem átlagos hosszú/középhosszú.
2013. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagány. Bár én lány vagyok. Nem a milliméteresre gondolok, hanem egy sima rövidre, mint akár az Emma Watsoné volt 2 éve. Világ életemben hosszú hajam volt, és nyuszi vagyok levágatni olyanra, pedig nagyon tetszik.
2013. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat.....nekem olyan 'Tóth Gabis' hajam van és szerintem eddig ez volt a legjobb hajvágásom...az már más tészta ,hogy a fiúknak mi a véleményük de szerintem az én hajam nem mondható fiúsnak.
2013. jan. 14. 18:45
 6/6 General ***** válasza:

Szerintem az oldalt felnyírt ritka gyopárul néz ki. Csak a lázadozó kislányoknak tudom elképzelni.


A rövid haj meg szörnyű egy lánynak. Tipikus példa az Ördögh Nóri. Hosszú hajjal jó csaj volt. Most meg átlagos.


26/f

2013. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!