Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet egy fodrászt feljele...

Hol lehet egy fodrászt feljelenteni?

Figyelt kérdés
Igen, bosszúból szeretném feljelenti,vagy megszívatni. Tönkrevágta a hajam teljesen. A házunkba lakik a fodrász, szóval úgy kéne,hogy ne jöjjön rá. December végén voltam nála, azóta próbálom helyrehozni, amit elcseszett...
2013. jan. 9. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mit csinált? egyébként nem tudod úgy feljelenteni,hogy ne jöjjön rá, meg amúgy szólok: Magyarország nem Amerika, senki le se fogja szarni a hajacskád.
2013. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ott helyben kellett volna a főnökénél panaszt emelni, illetőleg a panaszkönyvbe írni. Ilyesmiért nem lehet feljelentést tenni.

Mit csinált a hajaddal, hogy ennyire mérges vagy rá?

2013. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha van bizonyítékod, hogy ő tette, indíthatsz pert ellene. Tanúk vagy blokk, számla kellene minimum bizonyítéknak. Persze akkor rájönne. De ez az egyetlen módja, ami nem gyerekes és nem tennéd magadat nevetségessé vele.
2013. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan nagy dolog, mint egy orvosi műhiba, mivel a haj újra kinő.
2013. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A világosbarna melírozott hajamba tett brutál szőkéket,csíkokat. Marha szőke lettem és csíkos melíros, amiket csak a remény tart a fejemen, annyira leégette. Most be lett festve szőkére, de a brutál szőke miatt, még sárgábbnak tűnik a szőkém, hát megmostam hamvasító samponnal, amitől a melírcsíkok lilák lettek. Azóta 3szor hajat mostam már jobb.

Elhiszem,hogy a fél várost nem érdekli a hajam, de a fogyasztóvédelem nem tud valamit tenni? Vagy menjek vissza, írjak be a panaszkönyvbe? Gondolom azt se fogja senkise nézni. Persze amikor ott voltam és szóvá tettem,hogy mit csinált? Akkor még neki állt feljebb,nekiállt velem ordibálni, hogy mit képzelek magamról

2013. jan. 9. 18:22
 6/16 A kérdező kommentje:
Persze kinő, de derékig érő hajam van, amit rendbe tenni elég nehézkes lesz és hosszú idő, hogy ne essen le a fejemről.
2013. jan. 9. 18:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elb.szott hajadért ki fognak röhögni a rendőrségen! A saját felelőséged, milyen szakemberhez fordulsz, de ha az emberek munkájának a minősége alapján fel lehetne akárkit is jelenteni (ha nem okoz személyi sérülést, balesetet, akármit), akkor a dolgozó embereknek a fele börtönben ülne, vagy pénzbírságot fizetne.
2013. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De te milyen hajat kértél? Mit mondtál neki, milyen legyen?
2013. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezért jobb, ha fényképpel, nyomtatott képpel megyünk a fodrászhoz, mert ha mi nem tudunk rendesen fogalmazni, ő pedig nem tud olvasni a gondolatainkban, akkor olyan lesz, amilyenre ő gondol. Máskor vigyél képet és ha nem olyan lesz, lehet reklamálni.
2013. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
vittem képet. ezért is mondtam a végén neki, hogy vágja át a hajam, mert a kép frufrus volt...aztán ezen kiakadt és el kezdett ordibálni, hogy én ne csicskáztassam,és ne dolgoztassam két vágással egy áráért.aztán tovább ordibált én meg annyira lesokkolódtam,hogy csak eljöttem és sírtam :(
2013. jan. 10. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!