Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyantázáshoz milyen...

Intim gyantázáshoz milyen gyantát használnak a kozmetikusok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl. görgőssel felkenik, majd textilcsíkkal lerántják. Vagy milyen fajtát használnak?


Előtte hintőporoznak is, hogy a bőrhöz ne ragadjon a gyanta?



2013. jan. 11. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
változó ki milyet használ. van aki görgőset van aki hagyományost van aki cukor vagy méz gyantát. Kozmetikusa válogatja. A hintőpor nem azért kell hogy ne ragadjon, hanem ha picit nyirkos a terület akkor nem jön le a gyanta épp a jobb tapadásért kell. Nem is értem hogy érted ezta bőrhöz ne ragadjon dolgot..... Mivel a gyanta ragad ezért a bőrhöz is ragad amikor felkened, mivel azzal érintkezik.
2013. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy intim részen nagyon érzékeny a bőr, és ha ráragad a gyanta, akkor leszedheti a bőr felső rétegét.

Ideális az lenne, ha emiatt a gyanta csak a szőrhöz ragadna, és erre vagyok kíváncsi, hogy a kozmetikusok mit tesznek ennek érdekében.

2013. jan. 11. 09:58
 3/10 anonim ***** válasza:
igen érzékeny, de ha hozzáértő szakember csinálja nincs ilyen gond, legalábbis olyan nincs ami komoly gondot okozna, olyan elő zokott fordulni hogy ici picit leszed egy réteget de csak annyi a következménye hogy az első pisilésnél picit érzékeny, de ez 1-2 óra alatt el is múlik. Ha rendesen ki van feszítve a terület akkor a bőr meg sem mozdul. Épp ezért kell szakemberre bízni ő nem rántja be a bőrt. Csak a technikán múlik nem a gyantán.
2013. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A válaszolónak igaza van,kozmetikusnál tilos,hogy a bőr lejöjjön!Legtöbbször patronos gyantát használunk.
2013. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos volt már rossz tapasztalatom, ezért érdeklődöm. Fiú vagyok, és a herezacskóm gyantázásakor elég rendesen lejött a bőr felső rétege. Napokig nagyon érzékeny volt, neogranormonnal kenegettem, és pár nap múlva pedig teljesen kicserepesedett, majd lehámlott. Utána jött az új bőr, és meggyógyult. Mi lehetett az oka, hogy ez történt? Kozmetikus csinálta, ráadásul olyan aki rendszeresen gyantáz fiúknak is.
2013. jan. 11. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:
pedig csak ez lehetett az oka hogy véletlenül megrántotta a bőrt. elég fakír avgy hogy vállalkozol rá... A legtöbb pasi még a hónalj gyantát sem bírja.
2013. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy feltétlenül a kozmetikus hibája, hogy lejön a bőr. Van mikor teljesen ki van feszítve a bőr és mégis lejön egy réteg
2013. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A papíros gyanta nagyon "agresszív" ilyen területeken, én kozmetikus vagyok, nálam klorofillos hagyományos gyanta van.
2013. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Milyen ez az általad használt klorofillos hagyományos gyanta? Ez is meleg gyanta? Mivel rántod le? Miben különbözik a görgőssel felkent, textilcsíkkal lerántóstól?

2013. jan. 12. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:

www.intimkozmetika.hu

ők nagyon profik

2013. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!