Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sűrűn mossak hajat?

Milyen sűrűn mossak hajat?

Figyelt kérdés
Anyu nem engedi, hogy sokszor mossak hajat hetente, mert igaza van akkor mindig hamarabb zsírosodik a hajam. Ezért minden vasárnap mosok csak hajat vagy ha menni kell olyan helyre akkor előtte ha zsíros nagyon akkor is. De csütörtökre vagy rosszab esetben már szerdára olyan állapotba kerül a hajam, hogy már leengedve nem tudom hordani :( De akkor mit csináljak? 15 éves lány vagyok.

2013. jan. 12. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mindenki magának érzi, hogy mennyi időközönként jó.

Egyszer a fordászom meg kérdeztem ő azt mondta, hogy amúgy kb. 2 hetente lenne az egészséges de a fene nem bírja kivárni.

2013. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tévhit http://www.youtube.com/watch?v=trc3eyKVvbU

Én vasárnap és szerdán szoktam hajat mosni, mert szerdára zsíros lesz (mint neked). Nekem csak akkor zsírosodik gyorsabban a hajam, ha sportolok, vagy baba sapont használok (nagyon gyenge). Mond meg neki, hogy téved és mutasd meg neki a videót.

2013. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hetente?! huhh hát köszönöm szépen a választ. :)
2013. jan. 12. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Én is ugyanígy voltam ezzel! De pontosan! Vasárnap mostam hajat, és már szerdán újra kellett, mert olyan csúnya, zsíros volt a hajam, hogy rossz volt ránézni.De kirpóbáltam egy pakolást (ha kíváncsi vagy rá, hogy mik az összetevői, akkor írj nyugodtan privit) és már 7 naponta mosok hajat, és úgy sem zsíros! :)
2013. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam, valami iszonyatos volt a fejem állandóan.. egyik nap megmostam, másik napra már zsíros volt a hajam és iszonyú égő volt.. de aztán rászoktam a mindennapira és ugyanúgy van nekem nem zsírosodott jobban.
2013. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!