Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennával szőkíteni?

Hennával szőkíteni?

Figyelt kérdés
Sötétszőke hajam van, és szeretnék rajta egy kicsit világosítani. Kinéztem magamnak a Henné Color szőke hajszínezőjét. Elvileg nincs ebben a termékben hidrogén-peroxid vagy ammónia, de akkor hogyan világosít? Nem hiszem, hogy egy használat esetén elég lenne ehhez pl. csak a kamillatea vagy a citromlé a henna mellé. Van valakinek tapasztalata erről a színezőről, vagy más, hennás szőke színezőről?

2013. jan. 24. 03:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
De a Logonának is van aranyszínű, természetes hajfestéke. Kérem, írjon, aki próbált már ilyen natúrtermékekkel világosítani a haján.
2013. jan. 24. 03:10
 2/14 anonim ***** válasza:
ezt a termeket konkretan nem ismerem, de ha szinezo akkor nem vilagosit. az olyanoknak jo, akiknek mar eleve olyan vilagos a hajuk, csak mas arnyalatot akarnak. ha aggodsz amiatt hogy ne tedd tonkre a hajad, szerintem a legjobb megoldas par vekony melircsik. akkor megis csak par tincset er a dolog, es osszhatasban sokat vilagosit.
2013. jan. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó tudni, hogy a henna nem világosít, hiszen csak színező! Ráadásul csak vörösre fest.


Van színtelen henna, ami viszont nem színez, csak nagyon szép fényt ad a hajnak és ápolja.

2013. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem melírozás lesz belőle, kipróbálom egy tincsen. Ha nem jó, maximum marad a kamillás-citromos-mézes hajöblítgetés.
2013. jan. 24. 16:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni boltban direkt melirozasra valo termekek, erdemes abbol venni, en meg nem furodtem be veluk. Ugy vettem ki hogy magadnak akarod. Loreal garnier jo szokott lenni, palette-t nem ajanlom, szokeben nem olyan jok
2013. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jaj, nem, én nem nagyon szeretnék kémiai anyagot használni. Melírozással arra gondoltam, hogy néhány tincsen esetleg kipróbálom a természetes festéket.
2013. jan. 24. 22:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Elkerülte a figyelmedet, hogy természetes anyaggal, gyógynövénnyel, színezővel NEM lehet világosítani a hajon.
2013. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja ugy nem lesz vilagosabb a hajad sajnos. a vilagositas egy kemiai folyamat.
2013. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Elkerülte a figyelmedet, hogy természetes anyaggal, gyógynövénnyel, színezővel NEM lehet világosítani a hajon."


Régen kamillát, citromot és galambürüléket használtak a világosításhoz. Szóval, valamit biztos okoz. Láttam több videót is citromlés/kamillás spray-kről, amelyeket érdemes nyáron a hajra fújkálni, mert világosítanak. Igaz, nem gyorsan hatnak, hanem akár hetekig vagy hónapokig is eltarthat, mire meglátszik.

2013. jan. 28. 23:14
 10/14 anonim ***** válasza:
nyaron a nap szivja meg a hajat. en is sotetszoke vagyok, tapasztaltam mar parszor. meg kamilla se kell hozza :) miert idegenkedsz amugy ennyire a hajfestekektol?
2013. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!