Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajsütővas : nagyot vagy kicsit?

Hajsütővas : nagyot vagy kicsit?

Figyelt kérdés

Átmérő méretére gondolok :)

Szerintetek melyik "alapkellék" inkább egy lánynál? Melyiket fontosabb birtokolnom? :D A hullámos és a göndör haj is tetszik, nem tudok dönteni.


Tanácsokat nem kérek, hogy milyen fajtát vegyek, több éve vasalom már a hajam, nem vagyok hülye, tudom a jobb márkákat és az alapkövetelményeket. :)


Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2013. jan. 24. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél kúpvasat annak a végén vastagabb a része az elején meg vékony ;) [link]


Ha mégsem veszel azt akkor inkább a a vékonyabbat vedd, a vastagot én most azért fogok venni mert szeretném néha reggel gyorsan a hajam végét begöndöríteni és sok a hajam gy ha vastag akkor két copfba is betudom :)

2013. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nikk22 ***** válasza:
Ha sima, vékonyszálú a hajad, mindenképpen vékonyat vegyél. Nekem is ilyen a hajam, és ha vastag hajsutő vasat használok, kb. 1 óra alatt kiegyenesedik a hajam, de ha vékony átmérőjűt, akkor még órákkal később is hullámos.
2013. jan. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a kúposra szavazok, nagyon egyszerű használni, tud nagy és kis loknikat is csinálni. Amúgy egy csomó videó van youtube-on, hogyan göndöríts hajvasalóval - nagy loknik, szóval kúpos! :)
2013. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Tudok hajvasalóval göndöríteni, olyan hajvasalóm van, amihez cd is járt, hogy hogyan kell, de nagyon sűrű és göndör (bár vékonyszálú) hajam van, ezért nekem hajvasalóval elég macerás.

2013. jan. 31. 01:00
 5/6 anonim ***** válasza:
ha göndör a hajad minek hajsütő? :D
2013. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szeretem az ilyen értelmes embereket.

Az alapból göndör, és göndörített haj között nagyon sok különbség van, egyáltalán nem egyformán néz ki.

Nekem így nem tetszik, göndörítve meg igen.

2013. febr. 2. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!