Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászhoz menjek, vagy meg...

Fodrászhoz menjek, vagy meg lehet otthon is csinálni?

Figyelt kérdés

Jelenleg vöröses szőkés a hajam, szeretnék rendes szőkét.

Ezüstösebb szőkét,nem pedig arany vagy méz színűt. Vállig érő a hajam.

Ha otthon csinálom,tuti káosz a vége szerintetek?


2013. jan. 29. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
a fodrász biztosan szebben csinálná, és ha bizonytalan vagy az otthoni végeredményben, akkor inkább menj és csináltasd meg:)
2013. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ilyen színű most a hajam:

[link]

2013. jan. 29. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sötétbarnásvörösesből csináltam szőkét, nekem nem volt nehéz... hozzátenném előtte fodrászhoz mentem aki el sem vállalta mondván hogy le fog égni a hajam, meg letörik egybe és nem lesz szép sem. Derékig érő volt.

Szóval vettem szőkítőport +12% oxit, felkentem fél órára, lett belőle egy kissé foltos csibesárga haj, majd rákentem Kallos KJMN festékből a gyöngyszőkét és gyönyörű szőke lett. Ugyanilyen: [link]

A hajam szárazabb lett tapintásra, de ezen kívül semmi baja. persze rá kellett jönnöm hogy ez az árnyalat nem áll jól sárga tónusú bőrhöz... csak rózsaszíneshez, mint a képen a lánynak. Erre nem árt figyelni.

2013. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Én ma este fogom megcsinálni szőkítőporral, de csak 9%-os oxyval+ hamvasszőke festék+egy fél tubus szürke festék is, hogy ne legyen sárga. MEglátjuk mi lesz belöle.

Te nagyon ügyes vagy, ha sikerült neked!

2013. jan. 30. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!