Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet úgy ritkítani a hajat,...

Lehet úgy ritkítani a hajat, hogy a hossza megmarad? Nagyon dús hajam van, de nem szeretném, ha rövidebb lenne, mint most.

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Lehet,nekem csinálta már fodrász de nagyon megbántam. Kb. fele annyi hajam lett,úgy éreztem mintha megkopasztottak volna...soha többet.
2013. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a ritkitásnak pont ez a lényege a hossz megmarad viszont kevesebb lesz. Bizd jó szakemberre.
2013. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ritkító ollóval.Így a tincs hossza megmarad, de fele annyi szállal, persze a levágott szálaknál rövidebb a haj,de sűrű hajnál ez nem látszik. Minden fodrásznak van ilyen ollója.
2013. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha fokozatosra volt vágva eddig a hajam, hátul jó hosszú, oldalt rövidebb, akkor ott még rövidebb lesz, nem? Iszonyú sok hajam van, nem bánnám, ha kevesebb lenne, csak egy kicsit. Sokszor kezelhetetlennek érzem.
2013. jan. 30. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem ritkítanám meg azzal az ollóval. Nekem egyszer csinálták, utána úgy nézett ki a hajam, mint a szénakazal, minden hajszálnak máshol volt a vége, összevissza állt, egyáltalán nem volt szép, hiába lett kevesebb. Nekem az a módszer vált be, hogy a felső rétegét (korona tincsek, vagy minek hívják) a hajamnak vállig érőre vágattam, az egyel alatta lévő réteget mellig érőre, a hossza pedig megmaradt a legalsó réteggel, csípőig ér. Így nem lett ritkítóval megszedve, nem szálkás, nem áll össze vissza, és ebből tök jó frizurákat tudok csinálni. Illetve a legrövidebb réteg is van olyan hosszú, hogy lófarokba tudjam kötni, nem csúszkál szét az egész hajam.
2013. jan. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!