Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb intim szörtel...

Melyik a legjobb intim szörtelenítö krém?

Figyelt kérdés
2 fajtát néztem eddig az Eveline márkájút és Veet-et...vèlemènyek?
2013. febr. 3. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek erős vegyi anyagok, lemarja a szőrt, és te intim helyre kennéd? Komoly gondokat is okozhat. Használj inkább borotvát.
2013. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Veet és a Pilca jó, és rendszeres használat mellett sokkal gyöngébb és vékonyabb lesz a szörzet.


Az meg nem igaz, hogy amiatt lenne baj, ha ezt használod - a nyálkahártyákra természetesen nem szabad tenni, máshol meg semmivel semérzékenyebb a bör, mint egyéb testrészeken.

Viszont a borotválás állanóan felsérti a börfelszint, igy fokozza a fertözésveszélyt, és emellett még erösiti is a szörzetet.

2013. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Intim területetn nagyon nem ajjánlott a krém még ha elvileg arra is van. nagyon komoly vegyi anyag gondolj csak bele ha a szőrt "széteszi" a bőrnek sem a legjobb és ha nem vigyázol és a nyálkahártyához jut komoly gyulladást okozhat. nagyon fel tudja borítani a hüvely PH-t. A másik angyon fontos bárhol is hazsnálod utána alaposan krémezd át a területet hogy vissza állítsd a bőröd PH-ját. Mivel a szőrtelenítő krémek nagyon erősen lúgos kémhatásuak.
2013. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozmetiksu avgyok nem csak a hasamra ütöttem, találkoztam már pár vendéggel akinek volt ebből problémája.
2013. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!