Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok az iszonyat...

Mit ajánlanátok az iszonyat gyorsan zsírosodó hajamra?

Figyelt kérdés
Valami természetes összetevőkből álló samponra gondoltam,nem hiszek már a tv-ben bemutatott csoda dolgoknak. Nagyon gyorsan zsírosodik,szinte lassan naponta kell mosnom (de kétnaponta biztos),pedig nem használok semmit ami elnehezítené,nem vasalom,semmi ilyesmi. Megőrülök tőle.. Valakinek valami,ami TÉNYLEG bevált? kellemetlen ilyen gyakran mosni a hosszú hajamat,időigényes nagyon. Köszönöm. :)

2013. febr. 3. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ennyire zsíros mert gyakran mosod. Egy héten egyszer maximum kétszer lenne szabad kimosni. Tudom zavaró lehet, de ha így folytatod semmi sem fog segíteni. Próbáld meg nem kimosni, két naponta, használj helyette száraz sampont.
2013. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló volt,aztán kipróbáltam a Head and Sholulders zsíros hajra való sampont,és csodát tett.2 hét elteltével elég lesz 4 naponta hajat mosnod.
2013. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Doruss ***** válasza:
Eléggé egyénfüggő, hogy kinek milyen sampon válik be. Próbálkozni kell. És próbáld meg ritkábban mosni, de komolyan. Azzal, hogy mindennap lemosod a zsírt, csak arra készteted a fejbőröd, hogy még többet termeljen, és minél gyorsabban helyrehozza a faggyúréteget, ezért zsírosodik gyakrabban. De megkérdezhetsz egy bőrgyógyászt is, hogy mit lehet ilyenkor tenni, ha semmi sem segít.
2013. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!