Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balea termékek, mi jött be neked?

Balea termékek, mi jött be neked?

Figyelt kérdés

Egyszer csak bekattantam, hogy nekem most nyári illatra van szükségem, vettem kókuszos tusfürdőt és testápolót, nagyon meg vagyok elégedve eddig vele, még semmit nem használtam ebből a márkából .


Te használtál / használsz valamit, szereted ?



2013. febr. 8. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is most kezdek rászokni, pont tegnap voltam a DM-ben. Amit nagyon szeretek: Balea koffeines sampon és balzsam, Balea 3in1 arctisztító ilyen kis gyöngyökkel, bár ezt tegnap óta használom, még nem tudok véleményt mondani, akkor tegnap vettem egy Balea cseresznyés mandulás tusfürdőt, azt is nagyon szeretem. Nekem a legnagyobb plusz pont viszont a Baleának, hogy nem tesztelnek állatokon. Nekem ez sokat jelent, és nagyon jó minőségű termékeik vannak, és árban is teljesen jók! Csak ajánlani tudom :)
2013. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tusfürdőket, samponokat, balzsamokat, hajvégápolókat szeretem, a sprayk sem rosszak, a testápolókból egyet próbáltam, de az annyira nekem nem vált be (limitált kiadású málnás volt). Az arcápolók nálam az az "elmegy" kategória. Az ureás kézkrém nagyon bevált, a kézfertőtlenítő is jó. A borotvazseléket szoktam még venni, maximálisan meg vagyok azzal is elégedve. A sminklemosó kendők szintén jók. Az ajakápolókból azt a gyöngyházfényűt próbáltam, de az nagyon rossz volt. Most hirtelen ennyi ugrott be.

Itt szinte minden termékről olvashatsz véleményeket: [link]

2013. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én hajápolásba és testápolóba használok baleát.

Tusfürdőbe nekem kevés volt,igaz jó illatú de kevés habzás na meg szárított.

Tehát a balzsamját használom balea oil repair,ez nagyon jó száraz hajra isteni vanillia illattal.

Testápolóba még van fügés-csokis,meg van egy cukor testvajam is az is nagyon jó,finom süti illatú.

Hajápolásba még ajánlom balea trend it up hajsimító krémet,szépen rendberakja a frizut.

Még száraz samponom van baleából de azt nem szeretem:)

2013. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Balea coffeines sampon-balzsam, Barackos tégelyes hajpakolást, Csokis-fügés tusfürdő, Kókusz-tiaravirág tusfürdő és volt most télen egy limitált kiadású fehércsokis-mézes tusfürdő+testápoló pack is :)


Ezek a termékek nagyon jók. Volt már hogy kifogtam nagyon rossz terméket is ebből a márkából pl: a Barna hajra való hajfénykúra iszonyatosan rossz, de a legtöbb termékben nem csalódtam.

2013. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak bőrradírt használok, de eddig bevált.
2013. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a koffeines sampon, trend it up hajkisimító, Nature éjszakai krém, aloe verás ajakápoló, tejes-mézes szappan, bőrradíros tusfürdő, mangós dezodor, füge-csokis spray mind kedvenc...
2013. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van egy tusfürdőjük, Guave-s vagy milyen, hát annak az illata valami mennyei, imádom. A szárazsamponjukat is szeretem.


Amit próbáltam tőlük és nem jött be, az a cinkes arcmaszkjuk (pedig a krémmánián is nagyon jó értékelést kapott, de az én bőrömmel semmit nem tudott kezdeni).

2013. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

húúú, köszi a sok választ, na mazsolázok is majd belőle, látom azért sok minden bejött belőle nektek. Kísérletezni kell akkor, hogy mi jó mi nem jó, de ez más márkáknál is így van. Akkor bátran fogom én is venni, pl a koffeines sampon és hajvég ápolók máris felkeltették érdeklődésemet :)

Köszi még egyszer !:)

2013. febr. 8. 14:57
 9/9 wundergirl201220 válasza:
Szia.:) Nekem a legújabb tevés arctörlőkendő, a borotva hab, a licsis testpermet, a borotválkozás utáni krém és a mangós hajkúra a kedvencem, egyszerűen csoda, hogy ennyi pénzért ilyen jó minőséget kapunk. Ajánlom mindet :))
2018. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!