Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül a kozmetikus?

Mennyibe kerül a kozmetikus?

Figyelt kérdés
Nagyon zsíros a bőrőm és pattanásos. Eddig nem akartam menni kozmetikushoz mert féltem h havi több ezret ott hagyhatok vagy akár sűrübben:S Valaki megmondaná h általában az ilyen kezelések mennyibe is kerülnek?
2008. jún. 5. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Függ a lakhelytől, kozmetikustól is. Pesten, nagyvárosban biztos drágább. Én egy vidéki kisvárosban legolcsóbban 2000 Ft-ból tudom le alsó hangon, errefelé az átlag 2500 Ft.
2008. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen kezelést kérsz, és ahogy az előző válaszol is mondta, hol és milyen színvonalú szalonba mész. Egy egyszerű arckezelés masszírozás és plusz kencék nélkül 1000-3000 forintból megvan havonta, ez szerintem nem sok. Ha befesteted a szempillád és a szemöldököd, az plusz egy ezres, és egy masszázs is kb. ennyi, de akkor még olcsó helyről és baráti árakról van szó, és nem a legmárkásabb kencéket (pl. Gigi, Mary Cohr) kenik rád.
2008. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arctisztítás Debrecenben 4000-5000. Az elején tényleg havonta kell, aztán szép lassan "beáll" a bőröd. Én most már pl évszakváltáskor megyek csak, februárban voltam utoljársa, és a jövő héten megyek legközelebb. Tök szép lett a bőröm, és ez főleg az önbizalmamnak tesz jót. Megéri.
2008. jún. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!