Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tűzvörös hajat szeretnék most...

Tűzvörös hajat szeretnék most sötét barna hajam van és nem akarom szőkiteni előtte vagy pedig világositani sem, milyen festékkel érhető el, amit magyarországon is lehet venni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Vörös festék nem világosítja a hajat, így nem lesz tőle tűzvörös soha. Az egyetlen ami képes rá az a vörös melírpor, mert az szőkít is egyben.
2013. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nemcsak a vörös melirpor képes rá,azt alapbol kihagyom,nem tesz jót a hajnak.
2013. febr. 14. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Evolutiont használok. Fodrászkellékesbe veszem, 6%os oxiddal keverem ki. Én ott csesztem el, hogy előtte kiszőkítettem a hajam, úgy hogy amikor kopik, ahol szőke volt, ott rózsaszínes :) de a töve nagyon szép piros. Van szinte minden árnyalatban, tűzvörösben is biztos lehet kapni. Remélem segítettem :)
2013. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!