Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Idén is divat lesz a rövid haj?

Idén is divat lesz a rövid haj?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 23:02
 1/9 anonim válasza:
férfinak?
2013. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőknél remélem nem :D
2013. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lányoknál én is nagyon remélem, hogy nem.
2013. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hát te jó hülye lehetsz hogyha azért vágatod rövidre a hajad mert divat.
2013. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
képzeld nem azért vágattam rövidre mert divat,reméltem,hogy nem fogtok ilyen válaszokkal jönni...azért rövid a hajam mert most gyógyultam ki egy nem is mondom milyen betegségből (gondolom sejted)
2013. febr. 16. 11:42
 6/9 A kérdező kommentje:
még annyit hozzá tennék,hogy a kérdést csak kíváncsiságból tettem fel !
2013. febr. 16. 11:44
 7/9 anonim válasza:
41%
Nem hiszem, hogy aki rákos volt, az foglalkozni olyannak hogy na most az ő feje ebben az évben divatban lesz-e, hanem örülne hogy egyáltalán él.
2013. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tévedsz utolsó. Nekem van egy ismerősöm és olyan gyönyörű haja volt a rák előtt, hogy nagyon sokszor elérzékenyült, hogy parókát kellett hordania. Egy nőnek ez fontos. Persze nem a leglényegesebb, hiszen az egészsége az, de nagyon zavaró tud lenni. Nekem is másfajta betegség miatt kihullott a fél hajam. Sírtam minden este, hogy így emberek közé se akarok menni. Főleg miután meggyógyul az ember és nem arra kell koncentrálnia. Ilyenkor minden más előjön pl. a haj problémája.
2013. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jól áll persze :)
2013. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!