Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nagyobb leszek kevesebb...

Ha nagyobb leszek kevesebb pattanásom lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok 11 éves vagyok és lány.Ebben az évben kezdtek el rajta megjelenni a pattanások.Eléggé zavarnak hisz az osztálytársaim közül szinte senkinek sincs egy pattanása se.:( Mindig megfogadom hogy nem fogom kinyomni de valahogy sosem tudom betartani mert egyszerűen irritál hogy ott van és másnak nincs ott.És ráadásul még piros nyomok is maradnak a homlokomon ami nem zavar csak csúnya.Nem tudjátok hogy tudnál eltüntetni a piros foltokat esetleg a pattanásokat úgy hogy a bőrömnek ne ártsak?Tudom hülyén hangzik de azt nem tudjátok hogy a pattanások mitől jönnek ki?Esetleg min tudnék változtatni hogy ne jöjjenek ki?

2013. febr. 17. 02:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb leszel?


Hmm. Szerencse kérdése.

Nekem csak 26 körül lett újra szép a bőröm, pedig mindent megtettem, amit csak lehetett. Időnként még most is megörvendeztet egy-két patti (a hónap bizonyos szakában).


Egyik munkatársam még 30 fölött is tele van ragyával.


Oka:

A szervezetedben végbemenő hormonális változások okozzák. Kamaszodsz.

A bőröd zsírosabbá válik, a faggyú eltömíti a pórusokat, pattanás alakul ki.

Megfelelő bőrápolási rutinnal csökkenthető a pattanások száma.

Ne nyomkodd ész nélkül, fordulj kozmetikushoz. Ő majd azt is megmutatja, hogy te miként kezelheted le magadnak úgy, hogy ne fertőzd el a területet.

2013. febr. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nálunk kozmetikushoz 14 éves kortól lehet menni
2013. febr. 17. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!