Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A férfiaknak is kell a hónajuk...

A férfiaknak is kell a hónajukat borotválni?

Figyelt kérdés
Mert én kicsit cikinek tartom ha egy férfi borotválja magát, mármint a honaját.
2008. jún. 5. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Van, aki borotválja, de a többség nem. A pasik szeretik, ha nem nézik őket lányosnak...
2008. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen én is lányosnak tartom de néha cikisnek is hogy ott szörös.
2008. jún. 5. 23:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés dolga. Ma már mindent amit egy lány szőrtelenít, azt egy férfi is megteheti. Én kimondottan nem szeretem, ha egy pasi a hónalját borotválja. Már akkor ki voltam akadva, amikor a mellkas szőrtelenítése divatba jött. Szerintem az a szexi, ha egy férfi szőrös (mértékkel) bizonyos helyeken. De pl. a sógornőm szerint gusztustalan, ha nem csupasz mindenhol a pasija...
2008. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem ciki. Ezt én is elvárom a barátomtól! Pusztán csak higéniai oka van és szebb, ha nem lóg ki a szőr. Esztétikailag szebb!
2008. jún. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Ne már....Egyszer szex közbe odatévedt a kezem a hónaaljához... hát hadd ne mondjam, egyből lekókadtam:):):) Nekem nem jön be ha egy pasi szőrteleníti magát( kivéve a háta, ha muszáj) de hát mint látod nője válogatja. Lényeg, hogy te hogy érzed magad, mi a kényelmes, kellemes, és a partnered mit szól hozzá. Ennyi.
2008. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
mer az jobban bejön ezek szerint ha egy igen nagy honaljkutyája van vkinek? főleg amikor 40 fok van és izzad a hónaljszőr 1000rel,az aztán a gusztusos, pasi vagyok,de természetesen nem hagyom ott,leszedem mindig,főleg ilyen melegbe...különben is esztétikusabb de ez nem az én dolgom,ez csak egy vélemény
2008. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a kifejezett szőrős pasikat. A kedvesem sem az, és nem is feltünő a hónaljszőre, de azért nyáron "elvárom", hogy borotválja. Szebb és esztétikusabb.
2008. jún. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

így van! Nyáron azért a higénia és az esztétika nevében, legalább érdemes "visszavágni" hogy mégse, egy puli nézzen ki onnan...hanem mondjuk egy komondor. De télen ez nem olyan fontos mivel olyankor a férfiak nem mennek félmesztelenül sok ember közé...


Igazság szerint az én osztályomban 17 fiú van és 9-ről biztosan tudom, hgy borotválja a hónalját...de egy férfinek még nem ciki ha nem teszi, hisz valljuk be, eléggé megszenvedünk vele mi is. Vagy 2-3 naponta borotválni, esetlen 2-3 hetente gyantáztatni (ami elég fájdalmas) vagy marad az epilálás, hát az se egy kéjutazás...


Szóval, szerintem a férfiaknak fölösleges azzal szenvedniük, hogy csecsemőülep hónaljuk legyen, én megelégedek azzal, ha vad dzsungel helyet, szelíd erdőt csinálnak belőle...

2008. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem egy kicsit gusztustalan ha ször kilóg meg minden szal szerinte nem ciki h ha borotválják....
2008. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Senki nem kötelezi a pasasokat erre, de én férfiként mindig kiborotválom, pedig heteró vagyok és semennyire sem lányos. Egyszerűen utálom a hónaljszagot. Hiába mosakodtam naponta többször régen is, ha ott volt a pamacs, pár óra múlva már közelebbről ott volt az "orvosi fogalom, hogy HÓNALJMIRIGY":-) Amióta kiszedem, sokkal tisztábbnak, ápoltabbnak érzem magamat. Semennyire sem lányos!
2008. jún. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!