Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minél inkább használom a...

Minél inkább használom a zsíros bőrre való termékeket, annál jobban zsírosodik a bőröm. Miért?

Figyelt kérdés
Akkor most mit használjak? ( biztos, hogy zsíros a bőröm, egyébként, szóval nem kezelem félre)
2008. jún. 6. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem jó a termék amit használsz.
2008. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit használsz? Mert ha nagyon durván szárit a szer,akkor azzal tényleg az ellenkezőjét éred el.
2008. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. milliófélét használtam már. Legolcsóbbtól a legdrágábbig pl. Ilcsi, Garnier, Nivea, Avonos stb.. nem hiszem h van olyan amit még ne próbáltam volna. Próbáltam már kevert bőrre valót is ,attól is zsírosodott. Viszont ha nem kenek rá semmit, akkor is zsírosodik, tehát biztos hogy nekem nem száraz, hanem zsíros bőröm van.. nem tudom már mit kezdjek vele.. Kozmetikustól kapott krém is zsírosítja...
2008. jún. 7. 14:24
 4/7 anonim válasza:

Azért mert hogy el tudják adni a termékeiket a kozmetikuscégek, olyan dolgok vannak benne, amik hozzászoktatják a bőrt a cucchoz. És akkor veheted újra évekig. Sztem ez így van, mert amúgy nemtom elképzelni, miből élnének meg, ha tényleg segítene. Ami tud segíteni pl. hogy használj antibakteriális szeretek, amúgy pedig az idő segít. Ja és ne használj olyan arckrémet, amiben zsír van!

Ha vmiben nincs zsír, az rá van írva, pl. van egy Loreálos arckrém. Próbáld ki!

2008. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát valószinűleg ilyen a bőrtipusod,kezeld rendszeresen zsiros bőrre való termékekkel:pl.Jó az Ilcsi,Solanie.ezeket kozmetikustól szerezheted be.Havonta menj arckezelésre kozmetikushoz,hetente kétszer használj kénes maszkot a bőrre,használj naponta fekete szappant és nem zsiros krémet.Vannak olajfelszivó lapocskák pl.oriflame,Clinique...és rakj púdert a bőrödre ha jelenésed van,az is remekül felszivja a zsirt. Egyél sok élesztőt,ezt az arcodra is kenheted pakolás formájában tojásfehérjével elkeverve. (egy kozmetikus)
2008. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Használtam Ilcsi féle kénes krémet és csipkebogyó habkrémet , vagy mit , és olyan lett tőle a bőröm mintha a víz csurgott volna rajta. Annyira zsírosodott. Fekete szappan valamit segített ,de nem az igazi. Élesztőt ki fogom próbálni, köszi az ötletet.
2008. jún. 11. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:

A helyes arctisztítás:

Reggel használj arctisztító tejet, aztán tocikot, majd könnyű, zsíros bőrre ajánlott nappali krémet. Este pedig jöhet az arctisztító tej, tonic, majd az éjszakai krém. Hetente 1-2x ajánlatos arcradírozást is végezni.

Vigyázz, mert bizonyos termékek csak szárítanak. Mivel ilyenkor a bőr kiszárad, a tested ezt azonnal érzékeli, és beindul a faggyútermelés, és csak még zsírosabb lesz az arc.

Én Oriflame termékeket használok, és elégedett vagyok vele!

Remélem tudtam segíteni!

Petranova

2008. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!