Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a hónaljat szőrtele...

Hogy lehet a hónaljat szőrteleníteni, hogy legalább 1 hónapig sima maradjon és ne fájjon?

Figyelt kérdés
Mert nekem már az van, hogy naponta kb. 2 mm-t nő a szőr, és már kemény, úgyhogy mikor borotválom már fáj és vérzik. A barátnőimmel keresünk mindenféle megoldást de még nem nagyon találtunk.
2008. jún. 6. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak epilálással és gyantázással maradhat sokáig sima. Én valamikor gyantáztam magam, de ott nem mertem. Most epilálok, és simán megcsinálom a hónaljam is. Kicsit fáj az a pár pillanat, de gyorsan hozzá lehet szokni, nem vészes. Vagy csinálnak jó drágán tartós szőrtelenítést, az nem fáj.
2008. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy gyanta vagy epilálás. Én gyantáztattam régen, az az előnye, hoyg nagyon gyorsan megvan, a kozetikus rásimítja a textilcsíkot, aztán egyszercsak letépi, az egész csak egy pillanat. De nekem elégették egyszer a forró gyantával, azóta nem engedtem, inkább otthon epilálom magamnak én is. Így kicsit hosszabb ideig tart megcsinálni, mintha gyantáznák, de ez is tartós és tényleg hozzá lehet szokni, nem fájdalmas annyira. Meg aztán utáne hetekig hozzá sem kell nyúlni. Próbáld ki:)
2008. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Cukorgyanta. Három hetet bír garantáltan.
2008. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sokái borotváltam de nagyon hamar kinőtt. Mielőtt epilátorral neki esttem volna előtte kb. fél évig szőrtelenítőkrémet használtam, ettől sokat gyengült. Majd az utolsó krémmel való leszedés után, mikor éppen csak kezdtek kinbújjni a szálak elkezdtem az epilátorral. Eleinte hetente egyszer epiláltam, most így 2 év után már elég 3-4 hetnte egyszer.
2008. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2008. jún. 7. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!