Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen termeszetes...

Kinek milyen termeszetes mellnovelesi modszer hasznalt?

Figyelt kérdés

Szkeptikusok megjegyzesei nem erdekel.

Csak olyan irjon, aki van mit irjon ezzel kapcsolatban.

Valaszokat elore koszonom.


2009. szept. 8. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:

én nem tudok ilyenről:( pedig engem is érdekelne:(:D úgyhogy várom a válaszokat én is.

bocsi az offért.

2009. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Senkitől nem fogsz olyan választ kapni, hogy húú.. ez használt. Ha használna, akkor nem kellene a nőknek többszázezret kidobni mellműtétre. Szal ilyen nem létezik.

DE: ha még nem védekezel, a fog. gátlótól is nőhet a mell... igaz, akkor nem cska oda szedsz fel, hanem azért megy fel máshova is kicsi... de van akinek attól nőtt a melle.

2009. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Lehet termeszetes modszerrel is.

Nem sokat, de lehet, bar tudom, hogy ez is ritkabb.

2009. szept. 8. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem valami olyasmit meséltek, hogy a szójától vagy a szalonnától nőhet a mell. de szerintem ez akkora baromság.

bízd a természetre, nem lehet mindenki Pamela Anderson.


szerintem sincs ilyen természetes módszer, az alkatodtól és a génjeidtől függ az egész.

2009. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a megfelelo alakom meg genjeim megvannak egy sokkal nagyobb merethez.

Nem vagyok sovany es a csaladombol is a nok nagymelluek.

2009. szept. 8. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
eddig melltartóban voltam éjjel-nappal észre vettem hogy mióta esténként leveszem , meg olyankor mikor csak a itthon vagyok , észre vehetően megnagyobbodott (17/L) (szóval nem jó "lekötni" )
2009. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. De akarhogy en mar 24 eves vagyok, tehat nem nagyon van mar esely ra, hogy maguktol nojjenek.
2009. szept. 8. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a mellnövesztés bioenergiával dologról hallottam. Ha akarod beszkennelek és elküldök neked egy cikket erről, csak írj!
2009. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolso: Tudok a bioenergia kezelesrol :)

Pesten csinalja Opal Sandor fia. Hallottam nagyon jo eredmenyeket lehet elerni, habar az ara huzos. Olvastam az ezzel kapcsolatos cikket neten, de koszi szepen, hogy felajanlottad elkuldeni. :)

Sajnos messze vagyok Budapesttol, erdelyi vagyok.

2009. szept. 10. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Pubertásnak hívják. Tuti módszer.

:)


Amúgy ez a minden válasz érdekel, kivéve a rideg valóságot egy nagyon szimpatikus hozzáállás.

2010. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!