Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerülne fodrásznál...

Mennyibe kerülne fodrásznál egy hajfesték leszedés és utána festés?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajam van, nagyon világos barnát szeretnék, majdnem szőkét, gyűjtenék rá, csak így kb jó lenne tudni mennyi lehet :)
2013. febr. 20. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem feketéből lett világosbarna... 6000 ft körül fizettem érte.
2013. febr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem feketéből lett szőke és kb 30ezer o.o bár mesterfodrász csinálta
2013. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Húha...30ezret kicsit sajnálnék érte azért :) Köszönöm a válaszokat! Gyűjtögetek akkor :P
2013. febr. 22. 12:55
 4/6 A kérdező kommentje:
És egyébként szép lett a végeredmény?Meg vagytok elégedve vele?:)
2013. febr. 22. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:

2.dik vagyok,

Először egy közeli fodrászhoz mentem, eléggé tönkretette a hajam, aztán kerestem fel 1 profit, ugyan borsos ára volt, de szép szőke lettem és a hajam is megmaradt, szép és puha, pedig az első fodrász leégedte, a végei teljesen tönkrementek, de végülis a profi fodrász 2 centit vágott csak belőle és sikerült megmentenie a hajam, ha lehet fordulj olyan fodrászhoz, akinek nagyon jó a híre, inkább legyen picit drágább de ne legyen semmi baja a hajadnak, nagyon nehéz megmenteni, ha valaki tönkreteszi,

Sok szerencsét és írd meg, hogy hogy sikerült, kiváncsi vagyok

2013. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egybemaradt a hajam,ami csoda volt,mert derékig érő hajam van.Nem lett semmi baja a hajamnak,bár sz.tem ez hajtól is függ...a színe is szép lett és nem is tört el...
2013. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!