Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy epiláljam le a hónaljamat...

Hogy epiláljam le a hónaljamat úgy hogy ne fájjon halálosan és ne vérezzen?

Figyelt kérdés
Csak a felét bírom megcsinálni, mert meghalok....
2008. jún. 6. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Hogyhogy vérzik és fáj? Használj borotvahabot, na meg a borotva se legyen életlen.
2008. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Vagy kifejezetten csak epilálni akarod? Az nem mindenkinek ajánlott, neked gondolom érzékeny a bőröd, szóval borotva mindenáron.
2008. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sokái borotváltam de nagyon hamar kinőtt. Mielőtt epilátorral neki esttem volna előtte kb. fél évig szőrtelenítőkrémet használtam, ettől sokat gyengült. Majd az utolsó krémmel való leszedés után, mikor éppen csak kezdtek kinbújjni a szálak elkezdtem az epilátorral. Eleinte hetente egyszer epiláltam, most így 2 év után már elég 3-4 hetnte egyszer.
2008. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A hónaljadat ne epiláld,ha ennyire fáj! Inkább gyantáztasd! Az is fáj,de az csak 1 pillanatig tart...
2008. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én gyantáztattam mielőtt elkezdtem epilálni, mert nagyon erős volt a szőr. Aztán a gyanta végett elvékonyodott, megritkult és utánna kezdtem el epilálni, először fájt de kibírható, aztán megszoktam és nincs is már sok szőröm, meg akkor kell csinálni mikor még kicsi és jól ki kell feszíteni a bőröd.
2008. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Van végleges szőrtelenítés, igaz drága, de nagyon ajánlják. Akinek erős, és sötét a szőre, annak igazán jól ki szokta irtani. Én férfi létemre egyszer megpróbáltam az epilátort, igaz nem hónaljon, hanem az arcomon akartam fazonírozni a szakállamat. Hát, lányok, le a kalappal előttetek! Most már inkább a halál, vagy a csipesz :)
2008. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 8. 13:19
 8/8 A kérdező kommentje:
leepiláltam,megvan...:)
2008. jún. 8. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!