Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőrtelenítőkrém tényleg...

A szőrtelenítőkrém tényleg gyengíti a szőrszálakat?

Figyelt kérdés
Ha lehetne tapasztalatokat írjatok, ne "szerintem..."-eket. KÖSZI!
2008. jún. 7. 09:09
 1/5 anonim válasza:
47%

Ez szerintem nem igaz,én ugy hallottam hogy ugy olyan mint a borotva.Ráadásul én nálam kicsipte a börömet,kipirosodott,és le sem szedte az összes szörszált.Ja és inkább csak akkor használd ha már megnöt a szöröd mert a rövideket egyálatlán nem szedi le.

Inkább gyantáztass,azt viszont ritkitja.

2008. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Direkt érzékeny börre valót vettem, hogy biztos ne csípjen, és nem csípett, teljesen leszedte a szőrt, és egy kicsit tartósabb mint a borotva, de nem tudom erősödik-e ettől a szőr...
2008. jún. 7. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Szia. A tapasztalatból mondom, hogy nem. Sőt. Nekem még erősebb is lett. Plusz teljesen kimarta a bőröm, tiszta piros, pattanásos lett, pedig olyat használtam, ami a bőtípusomra való. . Igaz a piros lement, de a pattanások nem múlnak el. Előtte nem voltam pattis. Nekem nem lett gyengébb.
2008. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Használtam régen. Sima lett tőle a lábam de ennyi.

Csak azok a módszerek gyengítik a szőrszálakat, amik tövestül tépik ki (epillátor, gyanta) vagy esetleg a lézer, de az drága.

2008. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szőrtelenítőkrémmel szőrtelenítettem, és sokkal selymesebb volt a bőröm és a szőröm se erősödött annyit, mint annak aki borotválta. De már másfél éve epilátort használok, mert meguntam, hogy másnapra már kezdett visszanőni a szőröm. Már rég behozta az árát, és így legalább nem kenek kémiai vegyszert a lábamra. És havonta csak egyszer szőrtelenítek vele! :-)
2008. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!