Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Melyik az a szőke...

S. O. S! Melyik az a szőke hajfesték amelyik (oxi hozzáadása nélkül) a legjobban befogja a sötétbarna hajat?

Figyelt kérdés

Kb 1000-1500 ft-ig .. melyik hajfesték vált be nektek?

Lehetőleg hamvas (szinte már fehéres) szőke szín kell!

Mint az övé!

[link]



2013. febr. 27. 16:39
 1/5 Emyke031 ***** válasza:
100%
Oxi nélkül semmilyen festék nem világosít önmagában!
2013. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huu és ezek drágák?
2013. febr. 27. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Az oxi az ami világosít, a festék magában nem képes ilyesmire, sötétbarna hajhoz a legerősebb oxi kell ráadásul, még akkor sem biztos a szép eredmény elsőre.


Nekem középbarna a hajam de a legvilágosabb festékektől is csak vörösesszőke lesz... ahhoz hogy fehér legyen először szőkítőpor+12% oxi kell rá, azután még festeni is kell a kívánt színű festékkel. Fodrászkellékesben mindent beszerezhetsz. Pl amiket én használok festék 600 ft, szőkítőpor is kb ennyi.

2013. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig 2x voltam frizurámmal fodrásznál. A fodrászom az Alfaparf 11.11 szőkét azaz hamvaszőkét 12%-os oxival vegyítette.. és most erre nem lesz 7000 forintom. Ezért gondoltam arra, hogy fodrászkellékesnél a festéket és az oxit egyaránt beszerzem.. vagy adott esettben ahogy írtad is, a szőkítőport, ha nem drága.. :) Köszönöm a segítséget! ^^
2013. febr. 27. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az a módszer jó volt, ahogy a fodrászod csinálta, akkor ne variálj, hanem vedd meg azt a cuccot, amit ő is használt. Olcsóbban kijössz, az biztos, hiszen csak az anyagköltséget kell fizetned. Hogy ugyanolyan szépen fel tudod-e kenni, az már nem biztos, de hátha segít valaki.
2013. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!