Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » önbarnítók? kb midnent szeretn...

önbarnítók? kb midnent szeretnék róla tudni. hatásos? ára? Dm-ben rossmanban lehet venni? van mellékhatása? Mekkora a veszély faktora (ha van )? nektek működött?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 23:20
 1/4 A kérdező kommentje:
jah meg hogy kel használni ? és mennyi idő után látszik ?
2013. márc. 4. 23:25
 2/4 Fanny1885 válasza:
Lehet kapni mindkét helyen. 2-3 ezer ft. Olyan nincs,h nem hát. Ez nem varázslat,gyakorlatilag csak festék. Faktora NINCS,tehát nem véd semmit a napon lé fogsz égni ugyan úgy. Használatát tekintve fontos,h alaposan radírozott és hidratált börre kend föl egyébként foltos leszel. A hatása néhány óra alatt bontakozik ki. Pl este bekened reggelre már látod. Ha túl sokat kensz,sárgás lesz az eredmény. Ha felkented nem lehet azonnal lefeküdni,felöltözni. Hajlatokba,tenyéren nagyon csúnya tud lenni. Szertintem gyakorolni kell a használatát,ki kell tapasztalni,h neked meyik fajta jön bé. Nem túl jó az illatuk egyébként,mindegyiknek megvan az a jellegzetes szaga. Szerintem próbáld ki először úgy,h másnap nem kell menned sehová.
2013. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fanny1885 válasza:
Bocsánat,néhány helyen felcseréltem az e-t és az é-t,de gondolom azért érthető voltam.
2013. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy kb. 1000 ft-osat vettem anno, valami márkásabb volt. Eredmény: foltos narancssárgás szín, megfogta az ujjaim közötti részt is.

Később kaptam a nagymamámtól avonosat. Eredmény: csillogós foltos szín.

Tapasztalataim alapján nem ajánlom. Mégha nem is leszel tőle foltos, nagyon természetellenes színt eredményez.

2013. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!