Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, ehhez a hajszínhez...

Fodrászok, ehhez a hajszínhez milyen világosabb szín illene?

Figyelt kérdés

Az alját ki szeretném világosítani (ombre), de nem tudom milyen festéket vegyek. Az árnyalat ilyen sötétszőkés, gyöngyházas szín... Alfaparf.

Az aljára olyan szőkét szeretnék, ami feltűnő, de nem a világossága miatt. Az a tipikus szőke, de akárhány palettát néztem, nem tudtam dönteni. Ehhez a színhez milyen alsó színt ajánlotok?

[link]


2013. márc. 5. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már festett a hajad, akkor szőkítőporral kell világosítani és utána színezni. Ha még festetlen a hajad, akkor válasssz valami jó hamvas színt, mert úgyis sárgásabb lesz az eredmény, mint a színmintán vagy dobozon van.
2013. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!