Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden nap vasalok hajat!...

Minden nap vasalok hajat! Milyen sampont, balzsamot, esetleg más termékeket ajánlotok, hogy ne roncsolja annyira a hajamat?

Figyelt kérdés

#hajavasalás
2013. márc. 6. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Niveás, hővédő, hajegyenesítő krémet/szilikont (nem tudom pontosan melyik) használok, és nagyon jó. Tovább egyenes marad, és hővédő is. Szürkéskék doboza van, rózsaszín kupakkal, és ilyen átlátszó "izé" jön ki belőle.

Ha gondolod nézd meg.:) És egyébként nagyon jó illata van.:)

2013. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klárika. válasza:
nekem a fodrászom a hafény olajat ajánlotta. kiprobáltam nekem bevált.
2013. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt gondolom te is tudod, hogy ezek a termékek semmit nem használnak ha folyamatosan hőnek van kitéve a haj. anno én is minden nap vasaltam, mellette Gliss Kur sampont, balzsamot és hajpakolást használtam, de az a helyzet, hogy ami már töredezett és száraz azon ezek már nem segítenek csak az olló :(. nem azt mondom hogy felesleges, mert biztos hogy ártani nem ártanak ezek, de érdemes 3 havonta vágatni egy picit a végéből. inkább szedj vitaminokat amik jók a hajnak és a bőrnek és idővel meg fognak erősödni a hajszálaid is :)
2013. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem adtak a vasalóhoz sprai-t? Szoktak hozzá adni.
2013. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!