Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó fodrászt tudok mondani,...

Jó fodrászt tudok mondani, aki ezt a típusú frizurát pont így csinálja meg?

Figyelt kérdés

Sajnos már sokszor megszívtam rossz fodrászokkal, hogy azt mondják, megcsinálja és nagyon nem olyan lett amilyet kértem....Akinek ehhez hasonló haja van írjon már légyszi egy jó fodrászt és esetleg árat meg elérhetőséget is hozzá! köszi szépen :)


[link]


(a csajnak inkább a frufruja és a tépettsége érdekel, mert nem akarok ilyen színt és ilyen hajvéget xD csak valami ilyesmi fazont, mert egyszer már vágtak nekem ilyet és jól állt, csak a fodrászcsaj felszívódott.><)



2013. márc. 8. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen hajam, de azt magamnak vágtam, rengeteg hajvágós videó van youtube-on, az alapján csináltam, mivel ugye egy fodrász sem képes rá, ahogy én észrevettem. Persze talán keress olyan fodrászt aki extrém frizurákban otthon van, mesterfodrászt vagy valami komolyabbat. Talán az meg tudja csinálni.
2013. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a frufrut csináld meg te otthon magadnak, az a biztos.. a tépettséget meg fodrásszal.
2013. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel! Vagy mesterfodrász, vagy csináld magad! Ha tépett frufrut megoldhatod borotva használatával!
2013. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi "Ha" helyett "A".
2013. márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!