Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb natúrkozmetkum márka?

Legjobb natúrkozmetkum márka?

Figyelt kérdés
Problémás, néha kiszáradó, pattanásos bőrre. (konkrét termékeket is írjatok hogy mi vált be és mi nem !)

2013. márc. 9. 18:02
 1/8 Brigitta Kovács válasza:
100%
Nekem a PHYSIOGEL hypoallergén krém vált be. A többi krémekkel az a baj, hogy károsítják a bőr szerkezetét és mivel a lipidek is kimosódnak, szárazzá válik. Ez a krém viszont olyan az összetétele mint a bőrünknek, így ez a hatás nem áll fenn.Nem tartalmaz illatanyagokat, tartósítószert,színezőanyagot, ráadásul nem okoz pattanásokat,viszont kitűnően hidratál, így nyugodtan használhatod te is! Nekem nagyon sokat segített, csak ajánlani tudom!
2013. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szia, amit pattanásokra és száraz bőrre is ajánlok az az emanufaktúra dióolajos szappan. A körömvirág szappan is nagyon jó pattanásokra, de ha néha kiszárad a bőröd, akkor nem annyira ajánlom, mert ez zsíros bőrre jó inkább. A levendula szappanjuk is nagyon jó, pattanásokra kiváló, én ezt bőrradírként is használtam egész testre. remélem tudtam segíteni. Jah, minden szappanuk természetes juhtej szappan, vegyszermentes.
2013. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-) második: eddig növényi szappanokat használtam és lehet hülye kérdés de tej allergiával használhatok juhtejes szappant? amúgy jól hangzik, nézem is a weboldalukat:-)
2013. márc. 21. 18:59
 4/8 anonim válasza:
Hát ez jó kérdés, de sztem bőrgyógyász véleményét mindenképpen kérd ki. Laikusként azt mondom, hogy magadtól ne kockáztass, ha az orvos azt mondja lehet használni, akkor viszont érdemes tesztelni, kipróbálni, mert tényleg nagyon hatásosak.
2013. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

www.yamuna.hu

Szinte csupa natúrkozmetikum :) Barátságos ár :) Próbáld ki. Krémmánián is vannak vélemények.

2013. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én megnéztem a Yamunás cuccokat krémmánián, de a legtöbbre azt írják, hogy nagyon szárítja a bőrt, és soknak az illata sem valami szuper. Egyszer szagoltam hipermarketben, engem nem győzött meg...A z olajai, krémei meg nem annyira természetesek, főleg, amelyikben paraffin is szeerepel, ami eltömíti a pórusokat...
2013. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bionom.hu n keresgélj, a biola elfogadható ár és jó ràadásul magyar!! :-)De van pl Martina Gebhardt,ami demeter minőségű,azaz legtisztább natúrkozmetikum!igaz ez elég drága..vagy Hauschka.ezek mind a nagyon tiszta kozmetikumok közé tartoznak.Remélem sikerül találnod!:-)
2013. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok konkrétat neked azért nem tudok mondani mert nekem nem ilyen a bőröm. A biolától pl az ekcémára készült krémük nagyon bevált levitte egy nap alatt a kézfejemről!
2013. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!