Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj festék kréta. Információk?...

Haj festék kréta. Információk? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Aki nem érti, hogy mi ez az írjon üzibe, ott átküldök egy linket!
2013. márc. 10. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van, nem estem hasra tőle, nem elég erőteljes a színe, gondolom ez változó lehet, a hajam fekete, a kréta lila, elvileg rendesen kéne, hogy megfogja. Ezervalamennyiért vettem, és pár tincset színeztem be, bulira több, mint a fele elfogyott, hamar elkezdett kopni, halványulni, mint akinek sirály f.sott a hajába. Nem érte meg.
2013. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] nekem valami ilyesmi a hajam és kékre szeretném. lehet hogy a feketét a sötétsége miatt nem fogta be. és meddig tartotta szín?
2013. márc. 10. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:

A claires-ben azt mondták, be kell, hogy fogja, neten is ezt olvastam. Elfedte a szín a feketét, és tudom, kréta a neve, de valahogy úgy nézett ki, mintha veszel táblai krétát és nekiesel a hajadnak.

Tehát befogta, de ilyen rondán kell, hogy befogja??? És 1-2 óra múlva meg mondom, alig látszott, mint a madárf.s. Amikor kenegettem, akkor eleinte lefújtam hajlakkal, hátha erősebb színe lesz, de le is oldotta a krétát a hajamról. Viszont ahol láttam róla cikket, elég jól néztek ki a frizurák... Próba szerencse.

2013. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

A hajkréta = pasztell kréta

Csak azért írom mert hajkréta néven sokkal drágábban árulják, de egyébként teljesen ugyanaz a kettő.

Minden színű hajra kell hogy fogjon, bár mondjuk elképzelhető hogyha olyan sampont hajápolókat használsz ami szilikonos meg minden akkor amiatt a hajadra nem fog majd normálisan. Amúgy egy mosásig tart. De kophat ha hozzáér valamihez, pl alváskor párnát is összefoghatja.

2013. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
utolso, nagyon okos vagy. remelem jol tonkre is tetted a sima papir-iroszerboltos kretaval a hajad szerkezetet.
2014. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

lehet, hogy amit ebayrol rendeltek 15dollarert 36 szinnel, az nem sokban kulonbozik a pasztellkretatol, de az olyan is, es aki olyat vesz, az meg is erdemli, hogy porzik, hogy olyan lesz a ruhaja es nem mellette a haja szerkezetet is ugy roncsolja ahogyan azt kell.

Tessek venni Kevin Murphyt, L'Oreal-t...ezektol tuti nem lesz szines sepru a hajatokbol

2014. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak annyit, hogy a márkás cuccok is Kínában készülnek, ugyanazokban a gyárakban, ugyanazon anyagokból. És igen, a hajkréta sima pasztellkréta, amit a hobbiboltban is vehetsz - csak éppen az ebay-en sokkal olcsóbb, ingyen postával.
2015. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!