Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » C-vitaminos hajvilágosító...

Hajasbabaa kérdése:

C-vitaminos hajvilágosító pakolás hatása?

Figyelt kérdés

Milyen hatást érhetek el szerintetek C-vitaminos citromleves pakolással a sötétmahagóni színű (sok sok különböző festék és színezőréteg eredménye) hajamon, mondjuk két alkalommal? Az eredeti hajam hamvas világosbarna, és most valami világos vörösesbarnát szeretnék, csak a mahagóni nem hagyja magát :/ .És szerintetek hátközépig érő nagyon dús hajra mennyi aszkorbinsav por fog kelleni?

Köszi a válaszokat!



2013. márc. 10. 22:22
 1/2 anonim válasza:

Szia, tudok ajánlani neked egy blogot, ott a lány is a c-vitaminos festék eltüntetést mutatja be.

[link]

Neki szépen leszedte.

2013. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem most van a fejemen a c-vitaminos samponos pakolás és nagyon szépen dolgozik, félórája kentem rá és már semmilyen vöröses festéket nem látok, mert nekem is ilyen mahagónis volt sok festékréteggel. Kipróbáltad végül?
2013. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!