Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kimegyek az utcára, szinte...

Kimegyek az utcára, szinte azonnal összeáll a hajam, mintha zsíros lenne, mit csináljak?

Figyelt kérdés
megmosom este,másnap reggel megyek suliba,előtte megfésülködöm,amíg beérek teljesen olyan a hajam mintha zsíros lenne,ha kifésülöm,akkor jó.Eléggé zavar,hogy megmosom a hajam,a suliba meg az utcán úgy nézek ki mint aki nem mos hajat...nem az időtől van,teljesen száraz,napsütéses időben is ilyen lesz.Mit lehetne csinálni,azon kívül,hogy a suliban is megfésülködöm?(attól még az utcán ugyan olyan zsírosnak néz ki)
2013. márc. 11. 15:33
 1/3 A kérdező kommentje:
próbáltam más sampont,de semmi
2013. márc. 21. 21:00
 2/3 anonim ***** válasza:
úgy tudom hogy van olyan vizsgálat ami megmutatja milyen típusú a hajad,korpásodástól kezdve minden adatot megad.Ahol én lakom a környéken csak egy fodrászatban csinálnak ilyesmit,mert ezt egy műszerrel nézik meg,kb.6000 ft egy vizsgálat.állítólag megéri,nézz szét hol lehet a te közeledben ilyet csináltatni,nevét nem tudom a dolognak mert én sosem mentem erre,de egy próbát megérne:)utána talán konkrétan meg tudják neked mondani mit kell tenned,mit kell használnod a hajadra.:)
2013. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 22. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!